• Збірна України перемогла Північну Македонію у відборі Євро-2024, - турнірна таблиця
18:41, 14 жовтня 2023 р.

Збірна України здобула свою третю перемогу в кваліфікації Євро-2024 з футболу. В номінально домашньому матчі "синьо-жовті" переграли Північну Македонію — 2:0.

Про це повідомляє "Суспільне".

Переможець зустрічі в Празі випереджав Італію та виходив на проміжне друге місце відбіркової групи С. В італійців залишається на дві зіграних матчі менше.

Перед грою команда Сергія Реброва втратила кількох ключових гравців — вінгерів Віктора Циганкова та Андрія Ярмоленка. Участь у матчі також не міг взяти Сергій Кривцов, який не встиг відновитися після ушкодження.

Як пройшов матч

Перший гострий момент Україна створила на 12-й хвилині, коли воротар гостей відбив удар Артема Довбика з меж штрафного майданчика.

"Синьо-жовті" продовжили чинити тиск на суперника — нагоди забивати були в Михайла Мудрика та Олександра Зубкова. Натомість рахунок відкрив Георгій Судаков, якому допоміг рикошет після дальнього удару — 1:0.

Найкращу нагоду в другому таймі не реалізував Мудрик: вінгер "Челсі" виходив віч-на-віч з воротарем після передачі Артема Довбика, але заробив у моменті лише кутовий удар.

Вже в наступному розіграші м'яча Микола Матвієнко гостро пробивав після подачі Олександра Зінченка — поцілив у поперечину.

Україна догравала зустріч, переважно покладаючись на контратаки. В гостей у другому таймі моменти мали Аріян Адемі та Еніс Барді.

Дубль міг оформити Судаков, але його дальній удар видовищно потягнув голкіпер Столе Дімітрієвські. На останніх хвилинах воротар також врятував після вибігання Романа Яремчука та удару з близької відстані.

Крапку в матчі поставив Олександр Караваєв на шостій компенсованій хвилині. Захисник "Динамо" помітив вихід Дімітрієвські з воріт та пробив з дальної відстані в порожні ворота — 2:0!

Євро-2024. Кваліфікація

Україна — Північна Македонія 1:0

Гол: Судаков, 30, Караваєв, 90+6

Українці випереджають Італію на три очки й готуватимуться до свого передостаннього матчу в кваліфікації — на виїзді проти Мальти у вівторок, 17 жовтня.

Північна Македонія залишилася четвертою в таблиці. До кінця відбіркового циклу команді залишається зіграти з Англією та Італією.

Група С. Турнірна таблиця

Англія — 13 очок (5 матчів), 16:2 (різниця голів)

Читайте нас на Google News.

Збірна України перемогла Північну Македонію у відборі Євро-2024, - турнірна таблиця, фото-1

Збірна України з футболу. Фото: Getty Images