• Головна
  • "Вілкула до Шуфрича!", - вимагали у Кривому Розі, підписавши звернення до начальників військових адміністрацій, - ФОТО, ВІДЕО
18:45, 25 вересня

"Вілкула до Шуфрича!", - вимагали у Кривому Розі, підписавши звернення до начальників військових адміністрацій, - ФОТО, ВІДЕО

"Вілкула до Шуфрича!", - вимагали у Кривому Розі, підписавши звернення до начальників військових адміністрацій, - ФОТО, ВІДЕО

"Вілкула геть!" і "Кривого Рогу без Вілкулів" вимагали учасники Ходи свободи в суботу, 23 вересня. Зібравшись біля Стели героїв на 95 кварталі, велелюдна колона учасників ходи вирушила проспектом Металургів до будівлі міськвиконкому у Кривому Розі, де провели мітинг, на якому підтримали звернення до керівників місцевих військових адміністрацій стосовно забезпечення законності у Кривому Розі.

Про це сайт 0564.ua повідомляє з посиланням на власну кореспондентку.

Участь у мирній Ході свободи, що відбулась у Кривому Розі 24 вересня, взяли активісти, волонтери, громадські діячі, рідні військовослужбовців 129-ї Окремої бригади ТРО, небайдужі криворіжці. Цього дня акцію висвітлювали представники місцевих ЗМІ, а представники правоохоронних органів забезпечували громадський порядок.

Колона, що рухалась від 95 кварталу до міськвиконкому, нараховувала близько кількох сотень людей та поширювала гасла, зміст яких свідчив про невдоволення людей кланом Вілкулів (детальніше дивіться на відео нижче). Промовистими були і плакати "Вілкула до Шуфрича!", "Закон один для всіх", "Нам потрібна справжня влада", "Геть узурпаторів від влади!", "Диктатура - це беззаконня і свавілля", "Кривий ріг в окупації клану Вілкулів" тощо.

"Вілкула до Шуфрича!", - вимагали у Кривому Розі, підписавши звернення до начальників військових адміністрацій, - ФОТО, ВІДЕО, фото-1

Прямо біля входу до міськивиконкому учасники ходи провели мітинг. Серед інших до присутніх звернулись організатори.

Володимир Фомицький (ГО "Євромайдан Кривий Ріг") наголосив на тривалості боротьби криворіжців з правлячим криворізьким кланом, нагадавши імена тих земляків, які раніше брали участь у суспільно-політичних процесах у Кривому Розі, але згодом загинули у рросійсько-українській війні, захищаючи Україну. Пам'ять загиблих земляків криворіжці вшанували хвилиною мовчання.

"Ця боротьба буде тривала", - заявила Вікторія Руднік - криворожанка, котра нині докладає зусиль з метою припинення порушень чинного законодавства України у Кривому Розі та забезпечення законності в місті у питаннях управління. Зокрема, вона підготувала не одне звернення до компетентних посадовців та органів з вимогою вжиття заходів для припинення порушень законів у Кривому Розі, яке вбачає у тому, що містом керує Олександр Вілкул - людина, котра не має відповідних законних для цього повноважень.

Повідомивши, що на неї заведена кримінальна справа, Вікторія Руднік заявила, що у стінах Криворізької міськради зараз чиниться повалення Конституційного ладу. Вона нагадала, що на минулій акції криворіжців було ознайомлено з документами, які свідчать, що у Кривому Розі немає військової адміністрації, та юридично не існує не існує Ради оборони. "Тобто є всі факти. котрі свідчать, що Олександр Вілкул у цій будівлі - ніхто...", - зазначила організаторка мітингу.

"Вілкула до Шуфрича!", - вимагали у Кривому Розі, підписавши звернення до начальників військових адміністрацій, - ФОТО, ВІДЕО, фото-2

Вона нагадала, що  звернення учасників минулої акції до депутатів міськради з вимогою вжити заходів для відновлення законності у місті й досі не розглянуто і відповіді на нього криворіжцям не надано. Депутати не виявили зацікавленості до вимог криворіжців, не зустрілись з ними і не вчинили жодних дій, яких від них чекали учасники акції.

Також Вікторія проінформувала, що підготувала звернення до начальника Криворізької районної військової адміністрації Євгена Ситниченка та начальника Дніпропетровської обласної військової адміністрації Сергія Лисака, закликавши земляків підтримати ці звернення своїми підписами.

У зверненні до начальника Криворізької РВК люди вимагають:

1. Невідкладно розібратися з ситуацією і надати офіційний документ, який підтверджує офіційну посаду Олександра Вілкула, з зазначеними обов’язками, відповідальністю і наказом про призначення.

2. Відповідно до статті 18 Закону України «Про звернення громадян» надати право бути присутніми при розгляді нашого звернення, завчасно попередивши про дату, час та місце розгляду скарги.

3. У разі відсутності офіційного документа щодо офіційної посади Олександра Вілкула, звернутися з заявою до Служби Безпеки України щодо повалення Конституційного ладу, який чинить група осіб (Юрій Вілкул, Олександр Вілкул, Третяк Вікторія, Піскун Олександр та інших, якщо такі вам відомі) , що підпадає під ч.3 ст.109 Кримінального Кодексу України.

4. Через комунальні радіо ітелеканали міста Кривий Ріг, Криворізького району, Дніпропетровської області, а також загальноукраїнському інформаційному телемарафоні "Єдині новини" зробити офіційну заяву простатус Олександра Вілкула та поданої вами заяви до СБУ щодо повалення Конституційного ладу, який чинить група осіб (Юрій Вілкул, Олександр Вілкул, Третяк Вікторія, Піскун Олександр та інших, якщо такі вам відомі).

5. Офіційно повідомити всі державні органи, органи місцевого самоврядування та військові частини щодо статусу Олександра Вілкула та припинення виконувати його накази і заборонити вільний доступ, ним, на їхні території.

Від начальника Дніпропетровської ОВА Сергія Лисака вимагають:

1. Невідкладно розібратися з ситуацією, чому Орлов Володимирпокривав незаконне призначення Олександра Вілкула на посаду начальника військової адміністрації Кривого Рогу.

2. Розібратися, чому звернення адресоване на Ваше ім’я 27.02.23р.розглядалось заступникомОРЛОВИМ Володимиром і чи було Вас поставлено до відома.

3. Надати докази щодо Вашої офіційної заяви 08.03.23р. про громадську організацію під назвою «Рада оборони Кривого Рогу» або «Рада оборони міста», яку очолює Олександр Вілкул, або офіційно спростувати цю заяву та повідомити про офіційний статус Олександра Вілкула, підкріпивши офіційним документом, якщо він займає будь-яку офіційну посаду, або має повноваження, які на нього переклав його батька з 24.02.2022року.

4. Порушити питання, перед Президентом, за погодженням з Генеральним штабом Збройних Сил України про утворення військової адміністрації в місті Кривий Ріг з наділенням начальника цієї адміністрація повноваженнями міського голови.

5. Відповідно до статті 18 Закону України «Про звернення громадян» надати право бути присутніми при розгляді нашого звернення, завчасно попередивши про дату, час та місце розгляду скарги.

6. Подати заяву до Служби Безпеки України про негайне реагування щодо повалення Конституційного ладу групою осіб під час воєнного стану: Вілкулом Юрієм, Вілкулом Олександром, Третяк Вікторією, Піскуном Олександром та інших, якщо такі вам відомі.

Учасники акції 23 вересня підписали ці звернення. Водночас вони зазначали, що про ситуацію у Кривому Розі знають і у Києві. Та керівництво держави не вдалося до заходів, котрі припинили б порушення законодавства на місцевому рівні. Зокрема деякі виступаючі згадували Президента України Володимира Зеленського, який, за словами однієї з учасниць акції, "виріс у сусідньому з міськивконкомом будинку".

"Вілкула до Шуфрича!", - вимагали у Кривому Розі, підписавши звернення до начальників військових адміністрацій, - ФОТО, ВІДЕО, фото-7

Окрім питань, пов'язаних з необхідністю забезпечення законносмті в питаннях управління у Кривому Розі, у виступах учасників мітингу 23 вересня також підіймались питання організації освітнього процесу та безпеки дітей. 

Важливі факти стосовно забезпечення та організації служби військовослужбовців 129-ї ОБрТРО озвучила дружина військового Анна Ведмеденко а також інші родичі військових. Вони вимагали уваги відповідальних осіб до фактів, які вони озвучили. Рідні військовослужбовців говорили про необхідність ротації, про те, що у тилу, зокрема у військкоматах, на посадах обмежено придатних до військової служби ховаються здорові люди, котрі мали би змінити їхніх рідних на передовій.  Також йшлося про недосконалість процесу проведення ВЛК та перевищення своїх повноважень начмедами структурних підрозділів бригади.

"Вілкула до Шуфрича!", - вимагали у Кривому Розі, підписавши звернення до начальників військових адміністрацій, - ФОТО, ВІДЕО, фото-8

Детально про те, що говорилось на акції 23 вересня, дивіться і слухайте на нашому відео.

Читайте також: У Кривому Розі заявили про повалення Конституційного ладу та вимагають від депутатів вжити заходів, - ФОТО, ВІДЕО ОНОВЛЕНО.

Слідкуйте за новинами в Telegram

Підписуйтесь на нашу сторінку в Facebook

Читайте нас на Google News.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#новини #кривийРіг #0564ua #вілкулаГеть #акція
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...