• Криворізькі борці завоювали медалі на відкритій першості в Білій Церкві, - ФОТО
16:10, 17 вересня 2023 р.

Криворізькі борці завоювали медалі на відкритій першості в Білій Церкві, - ФОТО

В Білій Церкві провели змагання з боротьби, на яких успішно виступили криворізькі спортсмени.

Про це повідомили у виконавчому комітеті Інгулецької районної у місті Кривому Розі ради.

У Білій церкві пройшла відкрита першість федерації спортивних видів боротьби U 13 та U 17.  Участь в змаганнях взяли спортсмени ДЮСШ №2.

Сабір Гараєв посів І місце, бронзові медалі – у Ярослава Гладиша, Павла Іваноєвського, Єгора Гунька та Іллі Труфанова.

До змагань спортсменів підготували тренери Олександр Лозний та Олександр Подольський.

Слідкуйте за новинами в Telegram

Підписуйтесь на нашу сторінку в Facebook

Читайте нас на Google News.

Криворізькі борці завоювали медалі на відкритій першості в Білій Церкві, - ФОТО, фото-1