• Головна
  • Шахтарі Центрального ГЗК Метінвесту підтримують економіку країни
Новини компаній
15:00, 25 серпня 2023 р.

Шахтарі Центрального ГЗК Метінвесту підтримують економіку країни

Новини компаній

Центральний ГЗК Метінвесту – єдине підприємство в Україні, де одночасно використовують відкритий та підземний спосіб видобутку руди. В підпорядкуванні комбінату функціонують два «підземних» структурних підрозділи, які у неділю відзначатимуть професійне свято. 

Співробітники шахти ім. Колачевського видобувають руду з глибини понад пів кілометра, а працівники шахти «Гігант-Глибока», свого часу однієї з найбільших шахт в історії гірничодобувної промисловості України, забезпечують сьогодні гідрозахист всіх підземних гірничих виробок в південній частині Кривбасу.

Обидва підрозділи – цілеспрямовані та кваліфіковані команди, які готові до нових викликів та можливостей. Попри економічні складнощі та війну, вони своїми рішеннями і діями допомагають досягти виробничих цілей ЦГЗК та продовжують бути опорою для економіки країни.

Шахтарі Центрального ГЗК Метінвесту підтримують економіку країни, фото-1

Шахта імені Колачевського

Сьогодення для спеціалістів ш. Колачевського –  особливий виклик, який вони приймають з особливою відповідальністю та вірою у свою команду.

Місячний план шахти, в залежності від кількості робочих днів у місяці, передбачає видобуток залізної руди у розмірі 135-140 тис. тонн з плановим вмістом заліза – 22,1 %. Завдяки зусиллям цього колективу, кожен п'ятий залізорудний окаток, виготовлений на Центральному комбінаті, народжений саме з шахтної руди.

Завдяки професійності та нестандартним підходам до роботи спеціалістам шахти вдалося розробити та впровадити безпечний механізм підйому шахтарів на поверхню під час блекаутів, спричинених ворожими обстрілами Кривого Рогу. 

Шахтарі Центрального ГЗК Метінвесту підтримують економіку країни, фото-2

Іноваційні ідеї та невпинна праця шахтарів допомагають вдосконалювати виробничий процес, покращувати роботу колег та надійність обладнання. Варто виділити реалізацію проєкту із заміни шахтної кліті та противагів з причіпними пристроями. Нове обладнання забезпечує швидку та безаварійну роботу, пов’язану з перевезенням працівників, матеріалів, техніки та обладнання, що сприяє збільшенню загальної продуктивності шахти.

Шахта імені Колачевського пишається кожним своїм співробітником, а цього року особливої гордості додав той факт, що володарем найвищої корпоративної нагороди компанії «Золотої зірки Метінвесту» став їхній колега – заступник начальника шахти з інжинірингу Олексій Загрєбаєв. Це важлива подія для всього колективу шахти, яка ще раз підтверджує вагомість спільної праці та взаємопідтримки, які допомагають досягати найвищих вершин у професійному розвитку.

Шахта має гарні перспективи щодо запасів руди, які дозволять вести видобуток ще протягом якнайменше 20 років. Для цього спрямовуються всі зусилля на розвиток нового горизонту -607 м.

Не тільки в тилу, а й на передовій, шахтарі Колачевського наближають перемогу. Сьогодні 117 працівників шахти служать у лавах Збройних Сил України. Вони виявили себе не лише відданими та досвідченими працівниками гірничої справи, а й гідно виконують свою важливу місію захисту нашої країни.

Шахта «Гігант - Глибока»

Сьогодні головне досягнення шахти стабільна робота попри війну. Функціонування «Гіганту» дуже важливе для не тільки для Центрального комбінату, а й для великого промислового міста.

Невеликий колектив гідно долає труднощі часу, щоб забезпечити надійні та безпечні для роботи підземні простори. Завдяки цьому вся гірнича діяльність Кривбасу може здійснюватися безперебійно.

Цього року на «Гігант-Глибокій» реалізуються проєкти, направлені перш за все на  енергозбереження. Модернізовано обладнання підстанції  35/6 кВ – встановлено сучасну конденсаторну батарею. Захід із компенсації реактивної потужності підстанції «Гігант-Глибока» 35/6 кВ дозволить економити до 100 тисяч гривень на місяць, відповідно річний економічний ефект для підприємства становить 1,2 млн гривень. Впроваджується захід з технічного переоснащення на клітьовій підйомній машині стволу В-4, спрямований на підвищення енергоефективності устаткування.

Напередодні професійного свята шахтарів та їхні родини привітав генеральний директор Центрального ГЗК Метінвесту Дмитро Шевчик: «Вашу працю завжди цінують та поважають. Вона вимагає особливої майстерності та самовіддачі. Дякую кожному співробітнику шахт імені Колачевського та «Гігант - Глибока» за важливий внесок у спільну справу нашої великої трудової родини Центрального комбінату. Ви сьогодні робите все для того, щоб наше підприємство мало хороше стійке майбутнє. Бажаю всім миру, злагоди в сім’ях, і в трудових колективах та більше приводів для радості».

Шахтарі Центрального ГЗК Метінвесту підтримують економіку країни, фото-3
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#кривий ріг #новини #метінвест #Центральний ГЗК #день шахтаря
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...