
11:05, 11 липня 2023 р.
Криворізькі плавці завоювали командне третє місце в обласній першості, - ФОТО

У Дніпрі пройшов обласний чемпіонат з плавання, на якому успішно виступили криворізькі спортсмени.
Про це повідомляє ДЮСШ №1.
"Третій етап Кубка Дніпра.. мабуть один із самих важких стартів.. маленький басейн, багато учасників, шість годин змагань...але це нічого в зрівнянні з шквалом емоцій,запеклою боротьбою на доріжках та гарячою підтримкою вболівальників.Відмінне судійство , чітке дотримання часу змагань і головне- перемоги,медалі, задоволення від свого виступу зробили ці змагання цікавими і корисними", - ідеться у повідомленні.
Уточнюється, що 17 спортсменів криворізької команди були нагороджені і зуміли в загальному заліку підняти команду ДЮСШ- 1 на третє місце.




Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
13:00
Відпочинок в Одесі 2026: де відпочити, що подивитися та куди піти?
Партнерський спецпроєкт
11:00
ТОП новини
Спецтема
Оголошення
13:39, 17 червня
21
18:33, 14 червня
11:40, 15 червня
12:17, 19 червня
18:33, 14 червня