• Головна
  • Акт огляду димовентиляційних каналів: де отримати у Кривому Розі
Новини компаній
11:00, 22 березня

Акт огляду димовентиляційних каналів: де отримати у Кривому Розі

Новини компаній

Усім споживачам газу необхідно перевіряти стан системи вентиляції і димоходів приміщень. Ці, майже невидимі, конструкції є дуже важливими, адже очищають приміщення від витоків газу та небезпечного чадного газу, які можуть утворитися при роботі газових приладів.

Великою проблемою при експлуатації  димових і вентиляційних каналів є той факт, що в газифікованих приміщеннях громадських та житлових будинків встановлюються металопластикові вікна та вхідні і міжкімнатні двері з гумовими ущільненнями. При відсутності спеціальних отворів припливної вентиляції в таких приміщеннях практично не забезпечується надходження необхідної кількості повітря.

Особливу увагу необхідно приділити  контролю за технічним станом димових та вентиляційних каналів, а це знижує ризик виникнення аварійних ситуацій та нещасних випадків: загазованості, вибухів, пожеж та отруєння людей чадним газом. Часто причиною виникнення надзвичайних подій є безвідповідальність та необізнаність господарів.

Отже нагадуємо, що вимоги до безпечної експлуатації димових і вентиляційних каналів встановлено «Правилами безпеки систем газопостачання», затвердженими наказом Міністерства енергетики та вугільної промисловості України від 15.05.2015 №285.

Відповідно до вимог зазначеного нормативного документа саме власник (балансоутримувач, орендар) відповідає за технічний стан і безпечне користування газопроводами, газовими приладами, димовими та вентиляційними каналами, а технічне  обслуговування та поточний ремонт внутрішньобудинкових систем газопостачання здійснюються суб’єктом, визначеним співвласниками багатоквартирного будинку, за рахунок співвласників.

Періодичність перевірки і прочищення проводять:

  • димоходи опалювальних печей, ємкісних газових водонагрівачів і опалювальних котлів, які працюють сезонно – не рідше ніж один раз на рік (перед початком опалювального сезону), які працюють цілий рік – два рази на рік (навесні і восени);
  • димоходи опалювально – варильних печей – не рідше ніж два рази на рік (перед початком і після закінчення опалювального сезону);
  • димоходи від газових проточних і ємкісних газових водонагрівачів для гарячого водопостачання, ресторанних газових плит (залежно від матеріалу) – не рідше ніж один раз на 6 місяців (цегляні, цегляні і азбестоцементні, цегляні і керамічні димоходи) і не рідше ніж один раз на рік (металеві – з товщиною стінки не менше 3 мм, азбестоцементні, керамічні та із жаростійкого бетону);
  • вентиляційні канали підлягають перевірці і прочищенню одночасно з димовими, у разі відсутності димових каналів вентиляційні канали підлягають перевірці один раз на рік.

Перевірку та прочищення димових та вентиляційних каналів можуть виконувати лише спеціалізовані організації, які мають відповідні дозвіл і ліцензію на виконання цих робіт.

Однією з таких організацій у Кривому Розі  є  ТОВ "Подіс КР"

Для подання заявки на виїзд спеціаліста вам потрібно звернутися за телефоном

(067) 469-22-58 в робочі дні з 9 до 15 години.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#кривий ріг #новини #акт огляду димовентиляційних каналів #подіс кр
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...