• Головна
  • Що таке бенфотіамін? Ось п'ять його корисних властивостей
Новини компаній
17:00, 28 червня 2023 р.

Що таке бенфотіамін? Ось п'ять його корисних властивостей

Новини компаній
Що таке бенфотіамін? Ось п'ять його корисних властивостей, фото-1

Тіамін, перший вітамін, який ідентифікували серед усіх вітамінів групи В. Він є у горіхах, мʼясі, різних бобових і крупах. По-іншому на тіамін кажуть вітамін В, він потрібен для того, щоб сприяти правильному росту та роботі клітин. Бенфотіамін — це синтетичний, створений у лабораторії варіант тіаміну. Дослідники ще не до кінця дослідили цю речовину та її властивості, щоб на 100% стверджувати, що він прийде на допомогу, коли в організмі виникне брак вітаміну В1. Та незважаючи на всі неточності та недомовки бенфотіамін купити ви можете у будь-якій аптеці чи на просторах інтернету.

1. Бенфотіамін спроможний допомогти від дефіциту тіаміну

Бенфотіамін користується підвищеною біодоступностю і може допомогти полегшити симптоми, які виникають під час нестачі вітаміну B1.

Незважаючи на те, що у промислово розвинених країнах випадки дефіциту тіаміну відносно рідкі, люди, які мають алкогольну залежність, розлади харчової поведінки, неправильне харчування, доступ лише до обмеженої кількості поживних продуктів, захворювання на нирки або діарею, належать до ризикової групи. Також до групи ризику дефіциту вітаміну B1 входять люди, що перенесли операцію зі шлунково-кишковим шунтуванням, переживають втрату ваги, перебувають у вагітності або період годування грудьми, страждають на гіпертиреоїдизм, ВІЛ / СНІД або приймають сечогінні препарати, які можуть призвести до втрати рідини. Отже, варто уважно відноситись до свого раціону та дотримуватись здорового способу життя, щоб запобігти дефіциту вітаміну B1.

Ось деякі із симптомів дефіциту тіаміну, від яких можуть допомогти дієтичні добавки з бенфотіаміном:

  • Атаксія/розлад координації довільних рухів
  • Спантеличеність
  • Набряки/опухання
  • Дратівливість
  • Перепади настрою
  • Ністагм/тремтіння очей
  • Судоми
  • Втрата короткочасної пам'яті
  • Тахікардія/прискорене серцебиття

2. Бенфотіамін може сприяти зниженню ризику хронічних захворювань очей

Є підтверджена інформація, що поєднання бенфотіаміну з іншими поживними речовинами може знизити ризик розвитку катаракти.

Оптична нейропатія корелює з дефіцитом тіаміну. До її симптомів відносять високу чутливість до світла та часткова втрата зору. В разі споживання БАДів із бенфотіаміном ваш організм швидше отримає необіхдну допомогу та полегшить симтоми оптичної нейропатії.

Увеїт, запалення тканини під зовнішньою поверхнею ока, стоїть на першому місці по хворобах, які забирають здоровий зір у людини. Дослідники стверджують, що лабораторні дослідження на мишах, яким вони давали бактеріальні токсини, що зазвичай спричиняють реакцію, подібну до увеїту, не прогресували при вживання бенфотіаміну.

3. Бенфотіамін може сприяти полегшенню симптомів діабету

Чимало діабетиків відзначають брак тіаміну, який є важливим кофактором в обміні вуглеводів.

Нестача тіаміну може викликати оксидативний стрес, запалення та дисфункцію ендотеліальної оболонки, внутрішньої стінки кров'яних судин, що стає причиною їхнього звуження.

Бенфотіамін, який міститься у формі дієтичних добавок, може ефективно протидіяти негативним наслідкам обміну глюкози. Цей жиророзчинний вітамін групи B здатний не лише знизити рівень оксидативного стресу, але й поліпшити роботу ендотелію.

При недостатності тіаміну, обмін глюкози відбувається в інший спосіб, який може завдати шкоди судинам. Додаток бенфотіаміну в раціон сприяє зменшенню або навіть уникненню такої альтернативної метаболічної діяльності, що допомагає знизити ризик пошкодження судин у пацієнтів з діабетом. 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...