• Понад 130 медалей за тиждень: спортсмени області результативно виступили на міжнародних і всеукраїнських змаганнях
16:50, 26 червня 2023 р.

За останній тиждень спортсмени Дніпропетровщини взяли участь у восьми чемпіонатах та кубках України. А ще виступили на двох міжнародних змаганнях. Загалом здобули понад 130 медалей. Серед них більш ніж півсотні золотих, майже 50 срібних і понад три десятки бронзових.

Про це повідомили в обласній військовій адміністрації.

«Наші спортсмени продовжують підійматися на п’єдестали пошани. Впевнено заявляють про себе на міжнародній та національній аренах. Попри війну не зупиняються», – зазначив директор департаменту молоді і спорту Дніпропетровської ОВА Олександр Пшеничников.

Спортсмени області відзначились на Європейських іграх-2023, які нині проходять у Польщі. «Золото» до медальної скарбнички регіону додала легкоатлетка Ярослава Магучіх. Їй підкорилась висота 1,97 метра. Срібним призером у метанні молота став Михайло Кохан. Чемпіонами естафети 4 по 100 м у складі української чоловічої збірної – спортсмени області Станіслав Коваленко та Олександр Соколов.

А ще у представників регіону 6 срібних медалей Міжнародної Регати AMBER OARS з академічного веслування.

Спортсмени Дніпропетровщини протягом минулого тижня виступали й на всеукраїнських змаганнях з водного поло, кульової стрільби, триатлону, боксу, воднолижного спорту, шахів, легкої атлетики та плавання.

Зокрема,  52 нагороди атлети області здобули на чемпіонаті України з воднолижного спорту. Турнір проходив у Дніпрі серед юнаків, юніорів та дорослих. Змагалися у різних видах програми: фігурному катанні, слаломі, стрибках з трампліна.

14 золотих, стільки ж срібних і 12 бронзових медалей вибороли юні плавці регіону на Літньому Чемпіонаті України у Полтаві.

23 червня у Дніпрі спортивним святом відзначили Міжнародний Олімпійський День. Долучились представники 15 видів спору. Вони провели відкриті тренування й майстер-класи.

Вдало на міжнародних змаганнях проявили себе паралімпійці та дефлімпійці. Зокрема, на чемпіонаті світу з баскетболу серед спортсменів з порушеннями слуху у жіночої команди – «срібло», у чоловічої – «бронза».