
17:55, 16 червня 2023 р.
Криворіжець завоював бронзу чемпіонату України з боротьби самбо, - ФОТО

Криворізький спортсмен завоював бронзу на Чемпіонаті України з боротьби самбо серед юнаків.
Про це повідомляє Виконавчий комітет Інгулецької районної у місті Кривому Розі ради.
"Три дні у Тернополі тривав Чемпіонат України з боротьби самбо серед юнаків, звідки наш Віктор Решетняк привіз бронзову медаль (в/к +71 кг)", - ідеться у повідомленні.
Зазначається, що до змагань спортсмена підготував тренер Павло Омета.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
ТОП новини
Спецтема
Оголошення
08:14, 21 червня
59
12:01, 13 червня
08:04, 9 червня