• Головна
  • Новаком - Кривий Ріг - кабінет абонента: час передавати покази лічильників
15:30, 1 квітня

Новаком - Кривий Ріг - кабінет абонента: час передавати покази лічильників

Новаком - Кривий Ріг - кабінет абонента: час передавати покази лічильників

"Новаком - Кривий Ріг: кабінет абонента" чи "вхід до особистого кабінету", - знайомі словосполучення, які особливо актуальні у ці дні. З останнього дня березня і в перші дні квітня криворіжцям слід не забути внести показання приладів електричної енергії та приладів обліку інших ресурсів до своїх особистих кабінетів.

Сайт 0564.ua повідомляє інформацію про ресурс "Нова-Ком Кривий Ріг" а також терміни та способи передачі показів приладів обліку.

Для користувачів цього ресурсу тут, як і раніше, доступна інформація про призначення субсидій, монетизації, пільги.

З переліку підприємств, які надають послуги, користувачі можуть вибрати свого постачальника послуг. Якщо тарифи змінилися, це відображається по кожному підприємству окремо.

Ресурс містить телефони, які можуть стати в нагоді у вирішенні комунальних питань: підприємств - постачальників послуг та ресурсів, управлінь праці та соціального захисту населення Кривого Рогу.

Також можна знайти інформацію про порядок нарахувань, практичне застосування чинного законодавства відповідно до конкретного типу та виду житла забезпечення квартири (будинку) обладнанням, перелік основних документів, що стосуються комунальних послуг, інформацію про зміни до нормативних актів.

Нагадаємо, що особистий кабінет абонента містить не тільки можливості внесення показань лічильників, нарахування, але також дозволяє простежити історію платежів, що є важливим і зручним для клієнтів.

Щоб використовувати інформацію ресурсу та вносити необхідні свідчення, тут вам пропонують ознайомитися з угодою, таким чином користувач платформи погоджується з наданням інформації щодо особистих рахунків споживача послуг, а також на використання інформації про особисті рахунки та платежі користувача в Єдиній міській автоматизованій системі комунальних розрахунків.

Щодо передачі показів лічильників

КП “Кривбасводоканал” нагадує своїм споживачам про важливість вчасної передачі показів лічильників - в останній день місяця. Від цього залежатиме коректність нарахувань за послугу. Зробити це можливо за телефонами Центру обслуговування абонентів (ЦОА) – 499-15-75, 067-659-15-75, 066-499-15-75, через систему Нова-Ком або інші  онлайн сервіси, які мають функцію внесення показань та сплати комунальних рахунків. Якщо ви обрали саме онлайн сервіси, враховуйте дні роботи банківських установ – від них дані надходять до водоканалу саме у банківські дні.

Важливо пам’ятати, що покази мають передаватися один раз на місяць, тому що їх неодноразове внесення через різні системи, у різні дати може стати причиною некоректних нарахувань. Якщо ви помилково внесли невірні покази і хочете їх змінити, радимо звернутися до фахівців служби збуту або ЦОА.

"Криворіжгаз" приймає покази приладів обліку газу на початку місяця - з 1 по 5 число. Передати покази можна буль-яким способом з визначених нижче:

Зафіксувати показання в Особистому кабінеті на сайті 104.ua.

За допомогою мобільного додатку 104Mobile.

Чат-боти 7104ua у месенджері Viber та Telegram.

За допомогою СМС на короткий номер 7104. У повідомленні необхідно вказати номер рахунку та показання лічильника у форматі: ХХХХХХХХХХ YYYYY, де ХХХХХХХХХХ – 10 цифр особового рахунку, YYYYY – показання лічильника (до 5 цифр). Між даними особового рахунку і показаннями необхідно ввести пробіл. Після відправлення повідомлення споживач автоматично отримує відповідь: «Ваші показання прийняті та оброблені. Дякуємо». Якщо клієнт отримав відповідь «Невірний формат», це означає, що дані, які він надіслав, вказані не коректно. Йому необхідно їх перевірити та повторити спробу.

За номерами контакт-центру (0564) 626-104, (067) 62-92-104. Користуючись підказками голосового меню, необхідно ввести номер особового рахунку та показання.

Споживачам варто перевірити, чи зафіксовані передані ними показання лічильника в розрахунковій системі. Найзручніше це зробити через Особистий кабінет на сайті 104.ua. Усі актуальні інструкції для користувачів платформи можна знайти за посиланням. 

Електроенергія - YASNO нагадує:

аби отримувати рахунки з нарахуваннями лише за фактично спожиту електроенергію, необхідно регулярно та своєчасно передавати показання лічильника. Для жителів Дніпропетровщини цей період стартує, починаючи за два дні до кінця місяця і до 2 числа (включно) наступного місяця за розрахунковим. 

Швидко передати показання лічильника можна через:

Форму передачі показань на сайті YASNO. 

Viber-бот YASNO-Online. 

За телефонами (056/067/050/093) 770-11-55. У меню потрібно обрати автоматичний сервіс передачі показань лічильника. Далі, дотримуючись вказівок помічника, варто надати інформацію про свій особовий рахунок, а потім – ввести показання лічильника. Всі данні вносяться через голосовий робот (клієнту слід проговорювати інформацію у слухавку). Цей спосіб підходить клієнтам, які не користуються інтернетом. 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#новини #кривийРіг #0564ua #новаком #лічильники
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...