• Головна
  • Внаслідок обстрілу Нікопольського району з БпЛА поранено людину - поліція фіксує наслідки ворожих влучань, - ФОТО
13:25, 28 березня

Внаслідок обстрілу Нікопольського району з БпЛА поранено людину - поліція фіксує наслідки ворожих влучань, - ФОТО

Внаслідок обстрілу Нікопольського району з БпЛА поранено людину - поліція фіксує наслідки ворожих влучань, - ФОТО

27 березня армія рф атакувала Нікополь та два населених пункти Марганецької громади з БпЛА та дрону-камікадзе.

Про це повідомляє ГУ НП у Дніпропетровській області.

У Нікополі внаслідок обстрілу поранення отримав 51-річний чоловік. Поліцейські доставили його до медичного закладу. Руйнувань зазнав заклад освіти - пошкоджено фасад, стіни та вікна.

У Марганецькій громаді ворог завдав ударів по двох селах. Пошкоджено приватний будинок, огорожу та господарські споруди.

За фактом агресії рф відкрито кримінальне провадження за ч. 1 ст. 438 (порушення законів та звичаїв війни) Кримінального кодексу України. Огляд місць влучань наразі продовжується слідчо-оперативними групами поліції.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#КривийРіг #новини #0564.ua #війна #росія #Україна
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...