• Головна
  • Як проводиться перевірка на детекторі брехні у Кривому Розі
Новини компаній
11:00, 23 березня 2023 р.

Як проводиться перевірка на детекторі брехні у Кривому Розі

Новини компаній

За деякими даними, пересічна людина каже неправду до 30 разів на день! Дехто вважає, що у певних випадках дійсно варто брехати, для того, щоб захистити людину, зберегти таємницю або просто бути приємним співрозмовником. Однак, трапляються випадки, коли обман дуже серйозно впливає на життя людини та спричиняє негативні наслідки. В таких ситуаціях істина стає просто необхідною. Але що робити, коли звичайним способом викрити неправду неможливо? Пройти детектор брехні у Кривому Розі. Це – пристрій, який точно може визначити, бреше підозрюваний, чи каже правду.

Як відбувається перевірка на поліграфі.

Спершу планується зустріч замовника та поліграфолога, на якій вони детально обговорюють усі подробиці ситуації. Клієнт знайомиться з правилами та проходить інструктаж щодо того, як підготувати опитуваного до перевірки. Обов’язкова умова – письмова згода респондента. Це означає, що насильно тестування на поліграфі не проводиться.

У обрані дату та час проходить сама перевірка на детекторі брехні у Кривому Розі. До опитуваної особи приєднують давачі поліграфа, й ставлять прості запитання, відповідь на які усім відома. На приклад, ім’я, дата народження, посада людини. Таким чином пристрій калібрується – зчитує покази організму у спокійному стані.

Після цього, поліграфолог переходить до низки заздалегідь приготованих запитань, які стосуються теми зустрічі. Якщо респондент відповідає правдиво, показники залишаються у межах норми, але якщо він бреше, показники організму неконтрольовано змінюються: скаче тиск, пришвидшується дихання, збільшується потовиділення та частота серцевих скорочень тощо. Апарат зчитує ці зміни, а поліграфолог інтерпретує. Весь процес займає близько 2 годин.

У яких випадках люди звертаються по послуги поліграфолога? Цей список може бути нескінченним, адже пристрій допомагає виявити істину у будь-яких справах. Ось найпопулярніші з них:

-Керівники підприємств, HR-менеджери та рекрутери приводять скринінгові перевірки на співбесідах з метою визначення правдивості інформації, зазначеної у резюме. Також, таким чином можна перевірити наявність необхідних для посади знань та навичок, наявність проблем на минулих місцях роботи тощо.

-У такий самий спосіб перевіряється персонал, що вже працює: працівників тестують на лояльність компанії, чесність, відповідальність, вчинення трудових злочинів. Статистика свідчить, що 80% персоналу готові вчинити протизаконні дії на робочому місці, якщо про це ніхто не дізнається! Детектор брехні у Кривому Розі допомагає не лише знайти людину, яка порушила правила уставу, але й вмотивувати робітників працювати чесно та сумлінно.

-Сімейні перевірки:

  • Подружня невірність
  • Наявність постійних коханців
  • Позашлюбні діти
  • Життя «на дві родини»
  • Таємні листування
  • Приховування рівня доходів
  • Крадіжки в родині
  • Стан фізичного та психологічного здоров’я
  • Наявність залежності (нікотинової, алкогольної, наркотичної, ігрової тощо)

-Самовиправдання (перевірка на детекторі брехні у Кривому Розі може спростувати будь-які звинувачення та наклепи у тих випадках, коли доказів немає і дізнатися правду дійсно неможливо)

Ціна на детектор брехні у Кривому Розі залежить від виду справи та кількості запитань, тому формується окремо для кожного випадку.

Підозри в обмані – це дуже неприємна річ. Вони можуть перекреслити роки дружби, розвалити щасливий шлюб, привести до серйозних втрат у бізнесі та зіпсувати нерви. Якщо Ви підозрюєте людину, просто попросіть її пройти детектор брехні. Це значно збереже Ваш час, а головне – Ви знатимете таку важливу правду.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#детектор брехні #поліграф #перевірки #ціна на детектор брехні
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...