• Головна
 • Чи підійде вам мобільний кондиціонер?
Новини компаній
16:52, 22 березня 2023 р.

Чи підійде вам мобільний кондиціонер?

Новини компаній
Чи підійде вам мобільний кондиціонер?

Мобільний кондиціонер – ідеальний варіант для охолодження повітря у невеликих приміщеннях. Його можна легко переміщати і він не вимагає спеціальної установки. Мобільні кондиціонери підходять для використання в офісах, спальнях, вітальнях та інших приміщеннях невеликої площі. Напередодні літнього сезону фахівці інтернет-магазину Stylus розповідають детальніше про мобільні кондиціонери та пропонують ТОП найпопулярніших моделей.

Основні елементи мобільного кондиціонера

Мобільний кондиціонер – це переносний пристрій для охолодження та зневоднення повітря у приміщенні. Він складається з кількох основних елементів:

 1. Корпус та коліщатка. Корпус – це зовнішня оболонка кондиціонера, де знаходяться всі інші компоненти. Коліщатка дозволяють легко переміщати пристрій з однієї кімнати в іншу.

 2. Компресор. Це електричний компонент, який відповідає за перекачування холодоагенту по закритому контуру. Компресор стискає газоподібний холодоагент і перекачує його у випарник.

 3. Повітрозабірник. Отвір на корпусі, через який у кондиціонер надходить свіже повітря.

 4. Конденсатор. Тут газоподібний холодоагент конденсується назад у рідину та віддає тепло у навколишнє середовище.

 5. Фільтри. Мобільний кондиціонер зазвичай оснащений кількома фільтрами, що очищають повітря від пилу, пилку та інших забруднень.

 6. Холодоагент. Це рідина або газ, що циркулює всередині кондиціонера та відповідає за охолодження повітря. Холодоагент циркулює по закритому контуру, випаровуючись і конденсуючись при переході через різні компоненти кондиціонера.

 7. Пульт керування. Для віддаленого налаштування роботи кондиціонера: температура, швидкість вентилятора та режим роботи.

 8. Випарник. Це компонент, в якому холодоагент випаровується та охолоджує повітря, що проходить через нього.

 9. Вентилятор. Відповідає за рух повітря через кондиціонер, допомагаючи охолодженню та зневодненню повітря в приміщенні.

Для кого підійде кондиціонер?

Мобільний кондиціонер підійде для будь-якої людини, яка бажає охолодити повітря в приміщенні:

 • Людям, які живуть у квартирах чи будинках, де немає центрального кондиціювання повітря. Мобільний кондиціонер може бути гарною альтернативою дорожчим та складним системам кондиціювання повітря.

 • Людям, які орендують житло, де неможливо встановити постійний кондиціонер. Мобільний кондиціонер може легко переміщатися з однієї кімнати до іншої.

 • Людям, які працюють в офісах або в інших комерційних приміщеннях без центрального кондиціонування повітря. Мобільний кондиціонер забезпечить комфортну температуру та рівень вологості у приміщенні.

ТОП мобільних кондиціонерів 

Cooper&Hunter CH-M12K7S

Це потужний та надійний кондиціонер на 12 000 BTU. Він підходить для приміщень площею до 35 квадратних метрів та оснащений функцією інтелектуального самодіагностування несправностей. Кондиціонер має інверторний компресор, що забезпечує більш ефективне та економічне використання енергії, а також функцію автоматичного налаштування температури, яка підтримує комфортний мікроклімат у приміщенні. Також у комплекті йде пульт дистанційного керування для зручного керування кондиціонером з будь-якої точки приміщення.

Beko BP207C

Це портативний кондиціонер, який легко переміщається кімнатами і не потребує встановлення. Він має потужність охолодження 7000 BTU та підходить для приміщень площею до 20 кв. м. Кондиціонер оснащений 3-ступеневою системою фільтрації повітря, яка видаляє з нього пил, бактерії та інші забруднення. Завдяки функції автоматичного вимкнення та таймеру відкладеного запуску його можна налаштувати на роботу у зручний для вас час та заощадити електроенергію. Управління здійснюється за допомогою пульта дистанційного керування.

Grunhelm GMC-908

Це потужний настінний кондиціонер спліт-системи на 9000 BTU. Він підходить для приміщень площею до 25 квадратних метрів та оснащений функцією інвертора, що забезпечує більш економічне використання енергії. Кондиціонер має функцію автоматичного режиму, яка підтримує оптимальну температуру та вологість у приміщенні. Він також оснащений системою очищення повітря, що видаляє пил, бактерії та інші забруднення з повітря.

Мобільний кондиціонер стане ідеальним пристроєм для підтримки комфортного мікроклімату у будинку. Вибирайте і замовляйте модель, що сподобалася, на Stylus.ua.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...