• Головна
  • Ми те що ми читаємо - магазин “Ранок” пропонує дітям цікаву літературу, яка розважає та навчає
Новини компаній
14:55, 17 березня

Ми те що ми читаємо - магазин “Ранок” пропонує дітям цікаву літературу, яка розважає та навчає

Новини компаній

Змалечку діти починають знайомитися з навколишнім світом через батьківські обійми, казки та пісні. Згодом дитина цікавитися літерами та вчиться читати самостійно. Саме в цей час потрібно спостерігати та, можливо навіть корегувати, інтереси малюка. Бо з прочитаного та побаченого формується особистість та життєва поведінка в соціумі.

Українське видавництво «Ранок» стане найкращим товаришем для малюка та помічником для батьків, адже ваш Ранок пропонує якісну та корисну літературу, яка розрахована на різний вік та особливості. Логістика сайту зручна і легка, докладний опис скорегує користувача та швидко ознайомить зі змістом товару чи окремого підручника. Таким чином Ви будете впевнені в доцільності придбання літератури.

Виробництво «Ранок», дитяча література, енциклопедії

Виробництво «Ранок», дитяча література, енциклопедії

Як за допомогою книжки дізнатися характер дитини?

Малеча, що лише починає знайомитеся з навколишнім світом полюбляє казочки різних жанрів. Саме звідси вони беруть яскраві приклади добра і зла, дружби та жадібності, що потрібно робити, а чого не варто. Діти старшого віку обирають літературу за вподобаннями. Наприклад:

  • Цікаві відкриття,  факти та спостереження викладаються тематично в таких підручниках як енциклопедія збірник, подобаються майбутнім винахідникам чи, можливо навіть, вченим. Це люди з витривалим характером і посидючістю, що можуть досягти будь-якої поставленої мети.
  • Гостросюжетні пригоди про лицарів, королів та злодіїв обирають хлопчаки та навіть дівчаткам з сильним характером та схильністю до справедливості. Так зароджуються якості лідерів, керівників та власників.
  • Романтичні, чарівні пригоди з чаклунами та різними вигаданими створіннями більш подобаються мрійникам та добродушним фантазерам. Так з’являються романтики, творці і люди, які здатні до співчуття та прийдуть на допомогу без усіляких вагань.
  • Жахливі та дуже лячні жанри сприяють зменшенню свого власного страху. Так дитина вчиться не лише зменшувати свої фобії та посилювати витривалість нервової системи, а й формує в собі стійкий та сміливий характер. Такі читачі в дорослому житті обирають дуже специфічні професії, які підходять не всім.

Читаючи книжки для дошкільнят, обов’язково пояснюйте малечі, яку роль відіграють ті чи інші персонажі. Наприклад злодіями не варто пишатися та брати з них приклад, проговорюйте небезпечні ситуації та наголошуйте висновки, до яких ведуть пригоди. Так Ви налаштуєте дитину на правильний вибір жанру та книжки, які в свою чергу допоможуть сформувати особистість.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#дітяча література #навчальня література #підготовка до школи #е-книги #енциклопедії для дітей #видавництво Ранок
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...