• Криворізькі спортсмени завоювали 3 медалі на Кубку Європи з кікбоксингу, - ФОТО
15:25, 14 лютого 2023 р.

Криворізькі спортсмени завоювали 3 медалі на Кубку Європи з кікбоксингу, - ФОТО

В Хорватії пройшов Кубок Європи з кікбоксингу WAKO, на яких успішно виступили криворізькі спортсмени.

Про це повідомляє Виконавчий комітет Інгулецької районної у місті Кривому Розі ради.

12 лютого у місті Карловаць (Хорватія) завершився Кубок Європи з кікбоксингу WAKO. Кривий Ріг представляли вихованці ДЮСШ №2, які завоювали аж 3 медалі.

Станіслав Віннічук у ваговій категорії до 54 кілограмів у розділі К-1 (15-16 років) отримав золото. У цій же ваговій категорії, але у розділі лоу-кік (17-18 років) Назарій Вінніченко теж посів перше місце на п’єдесталі. Срібло у скарбничку нагород додала Олександра Птухова (17-18 років), виступивши у розділу К-1 у ваговій категорії до 56 кілограмів.

До змагань спортсменів підготував тренер Віталій Білик.