• Головна
  • У Кривому Розі виділили кілька мільйонів на ремонт контейнерних систем на контейнерних майданчиках міста, - ФОТО
10:40, 2 лютого

У Кривому Розі виділили кілька мільйонів на ремонт контейнерних систем на контейнерних майданчиках міста, - ФОТО

У Кривому Розі виділили кілька мільйонів на ремонт контейнерних систем на контейнерних майданчиках міста, - ФОТО

У Кривому Розі провели тендер на послуги із благоустрою населених пунктів: поточний ремонт контейнерних систем для розміщення контейнерів для збору твердих побутових відходів. Очікувана вартість - 3 000 000 грн. 

Про це повідомляє 0564.ua, посилаючись на сайт держзакупівель "ProZorro".

Департамент розвитку інфраструктури міста виконкому Криворізької міської ради в січні оголосив тендер на послуги із благоустрою населених пунктів: поточний ремонт контейнерних систем для розміщення контейнерів для збору твердих побутових відходів.

У Кривому Розі виділили кілька мільйонів на ремонт контейнерних систем на контейнерних майданчиках міста, - ФОТО , фото-1

Виконати роботи переможець тендеру має до 15 грудня 2023 року.

В технічній документації вказано, що переможець тендеру має надати послуги з поточного ремонту  контейнерних систем, що розташовані на контейнерних майданчиках міста у кількості  234 одиниці.

У Кривому Розі виділили кілька мільйонів на ремонт контейнерних систем на контейнерних майданчиках міста, - ФОТО , фото-2

Гарантійний строк: 2 роки від дати підписання актів наданих послуг. Учасник за   власні кошти усуває недоліки, які виникають внаслідок експлуатації об’єктів  впродовж гарантійного терміну експлуатації.

Участь в тендері прийняли дві фірми: ПП "Чистоград" з пропозицією в 2 700 000 грн. та ФОП "Маслов Віталій Анатолійович" з пропозицією в 2 892 823 грн. Переможцем тендеру визнали ПП "Чистоград", з яким мають намір укласти договір. 

У Кривому Розі виділили кілька мільйонів на ремонт контейнерних систем на контейнерних майданчиках міста, - ФОТО , фото-3

Здійснено за підтримки Асоціації "Незалежні регіональні видавці України" в рамках реалізації грантового проєкту Хаб підтримки регіональних медіа. Погляди авторів не обов'язково збігаються з офіційною позицією партнерів.

У Кривому Розі виділили кілька мільйонів на ремонт контейнерних систем на контейнерних майданчиках міста, - ФОТО , фото-6
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#КривийРіг #тендер #контейнерніСистеми #ремонтКонтейнерів #бюджет #ДРІМ
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Останні новини
Оголошення
live comments feed...