• Головна
  • ДТЕК, Кривий Ріг: як розподіляються визначені ліміти електроенергії та який графік застосовується
16:45, 25 січня

ДТЕК, Кривий Ріг: як розподіляються визначені ліміти електроенергії та який графік застосовується

ДТЕК, Кривий Ріг: як розподіляються визначені ліміти електроенергії та який графік застосовується

В Дніпропетровській області тривають відключення світла, пов’язані з дефіцитом електроенергії після атаки рф 14 січня. НЕК Укренерго щодня встановлює операторам системи розподілу ліміт на споживання електроенергії для збереження роботи енергосистеми.

Як повідомляє сайт 0564.ua з посиланням на інформацію, отриману від пресслужби ДТЕК Дніпропетровські електромережі, протягом останнього тижня Дніпропетровській області доводять на день ліміт на споживання електроенергії близько 1180 МВт. Це 53% від потреби всієї області в потужності за нормальних умов роботи енергосистеми – 2200 МВт. Нічний ліміт доводять в середньому 1155 МВт. 

Доведений ліміт розподіляється між трьома ключовими категоріями споживачів: побут, промисловість та критична інфраструктура.

За умов вищезазначеного ліміту на потреби критичної інфраструктури та супутні приєднання спрямовується 600 МВт потужності (27%), на промисловість, яка виконує важливі функції та не може зупиняти виробничі процеси, – 250 МВт (11%). На потреби населення та  малого бізнесу лишається близько 305-330 МВт потужності (15%).

В такому ліміті за поточних погодних умов  ДТЕК Дніпровські електромережі застосовує для побутових споживачів графік стабілізаційних відключень: 4 через 5 (4 години зі світлом та 5 – без), але вимушений суттєво обмежувати споживання великих промислових підприємств, чия робота надважлива у цей час.

За формування лімітів для кожної області відповідає НЕК «Укренерго». Контролює доцільність цих прорахунків для кожної області – Міністерство енергетики. Головна задача оператора системи розподілу – дотримуватися доведених лімітів задля збереження роботи енергосистеми в умовах дефіциту електроенергії.

Для забезпечення промисловості і населення Дніпропетровської області потужністю у межах, необхідних для стабільної роботи, мають бути переглянуті підходи до формування лімітів на рівні Міністерства та НЕК Укренерго.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#кривийРіг #новини #0564ua #війна #вимкненняЕлектроенергії
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Останні новини
Оголошення
live comments feed...