• Головна
  • МРТ і КТ у Києві: якість та демократичні ціни
Новини компаній
11:57, 17 січня

МРТ і КТ у Києві: якість та демократичні ціни

Новини компаній

Здоров’я – найбільший скарб для людини, і коли самопочуття погіршується, необхідно негайно звертатися до лікаря. Однак не кожен візит до медичного фахівця закінчується встановленням діагнозу. Ось в таких випадках і потрібно робити МРТ – процедуру, яка без перебільшення може врятувати життя.

В наші розвинені часи магнітно-резонансна томографія та комп’ютерна томографія – це ефективній і точний метод визначення «збою» в організмі.

Зробити якісне обстеження методом МРТ та КТ у Києві можна у фахівців DC&SCAN - у відділенні променевої діагностики КНП «Дитяча клінічна лікарня №7 Печерського району»: до ваших послуг - якісна та доступна діагностика на найкращому в Україні обладнанні, адже до здоров’я людини тут ставляться дуже відповідально.

Спеціалісти DC&SCAN ставляться до своєї роботи професійно, тому ви можете бути впевнені, що до вашого здоров’я чи до здоров’я близької людини віднесуться максимально уважно. До того ж протоколи DC&SCAN регулюються державними установами – це значить, що метою фахівців центру є не кількість обслужених пацієнтів, а якість при дослідженні хвороби та визначення шляхів якнайшвидшого відновлення здоров’я.

Метод МРТ – що до чого?

Магнітно-резонансна томографія та комп’ютерна томографія – це абсолютно безпечні, безболісні процедури, а от у точності діагностики наразі цей метод не має рівних. Простіше кажучи, МРТ – це величезний магніт, який перетворює атоми водню в організмі людини на численні електромагнітні «маяки», завдяки чому вибудовується тривимірна схема внутрішніх органів.

МРТ допоможе виявити такі відхилення як:

  • проблеми з опорно-руховим апаратом, м’язами, хребтом, в тому числі грижами будь-якої складнощі, а також травми та запальні процеси;
  • процеси дегенеративно-дистрофічного характеру;
  • різноманітні новоутворення;
  • вроджені патології.

Крім того, магнітно-резонансна томографія продемонструє відхилення у центральній нервовій системі, до якої відносяться головний та спинний мозок, порушення мозкового кровообігу – це гематоми, інсульти та аневризми. Дозволяє метод МРТ виявляти й пухлини, різноманітні запалення та інфекційні хвороби, викликані травмами зміни у мозку, та розсіяний склероз.

Ще одна без перебільшення унікальна функція діагностики за допомогою магнітно-резонансної томографії - ретельний аналіз внутрішніх органів людини. Під час томографії можна виявити хронічні та гострі запалення, камені у органах та протоках, захворювання видільної та сечостатевої системи, а також онкологію.

В чому основні переваги МРТ

Завдяки точності досліджень МРТ у Києві давно і виправдано вважається найефективнішим методом діагностування важких хвороб, а це значить, що і лікування буде підібране максимально якісне і вірне. Але, мабуть, головною перевагою такої діагностики є те, що досліджувану зону можна зчитувати в різних площинах: це дозволяє визначати не лише сам факт наявності захворювання, але й його стадію.

Зручно і те, що діагностика за допомогою МРТ не потребує якоїсь специфічної підготовки типу дієти, випитих на голодний шлунок літрів води або іншої медичної рідини. Навпаки, під час процедури, яка триває від 15 до 90 хвилин, пацієнт зможе відпочити. Ну, а якщо людина боїться замкнутого простору (явище клаустрофобії, на жаль, зустрічається доволі часто), підтримати її зможе родич чи друг.

Комп’ютерна томографія та її особливості

КТ, як скорочено називають цю процедуру, на відміну від МРТ включає в себе випромінювання рентгеном, яке пропускають крізь себе або затримують людські тканини. Під час дослідження (яке зазвичай рідко триває більше 15 хвилин) у апарата є можливість зробити безліч знімків дрібних структур розміром до 0,5 мм, і ці кадри дозволять фахівцю побачити хвору зону у дво- та тримірній проекціях.

КТ дозволяє провести обстеження фактично будь-якого органу чи зони тіла за допомогою введення внутрішньовенного катетеру. Призначається процедура при:

  • забиттях, вивихах, травмах, переломах та інших гострих станах, при цьому ефективно локалізуючи конкретне місце проблеми;
  • розривах внутрішніх органів, черепно-мозкових травмах та гострих запаленнях в організмі;
  • виявленні захворювання легень та грудної клітини, а також онкоскрінінгу, тобто знаходження зосереджень пухлинних вогнищ;
  • необхідності діагностувати проблеми з малим тазом чи органами черевної порожнини.

Професіоналізм та швидкість

Ще раз підкреслимо: сучасне обладнання, яким користується центр DC&SCAN, є апаратами останнього покоління. Наприклад, для магнітно-резонансної терапії використовується томограф GENERAL ELECTRIC Optima MR 360 1,5T. Він є гарантією того, що обслідування буде проведено за кращими параметрами, а всі отримані показники не підлягатимуть сумнівам.

Ще одна значна перевага – «розшифровкою» процедури займаються лікарі-рентгенологи з великим досвідом, а це практично виключає помилковість діагнозу та пришвидшує його постановку. Отримати результати досліджень пацієнт може вже наступного дня, але в невідкладних випадках результат можна отримати за дві-три години.

Оперативність і професіоналізм дозволяють спеціалістам приймати на МРТ і КТ пацієнтів не тільки з Печерського району Києва, правого берега, а й інших районів столиці і навіть регіонів України. Клініка розташована на вул. Професора Підвисоцького, 4б, неподалік від станції метро «Дружба народів».

Наостанок: ціни у центрі DC&SCAN на магнітно-резонансу та комп’ютерну томографію – одні з найнижчих у Києві. Тому наші послуги є доступними фактично для всіх категорій населення, незалежно від їх достатку. Також незайвим буде знати, що за статистикою в Україні КТ займає 61%, а МРТ - 39% від загального обсягу досліджень. Ці процедури дійсно допомагають виявити навіть найскладніші захворювання. Тож в разі виникнення проблем звертайтеся до нас по допомогу. А ще – будьте завжди здорові!

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...