• Криворізькі спортсмени завоювали медалі на міжнародних змаганнях з плавання, - ФОТО
17:55, 22 листопада

У Німеччині та Грузії відбулись чемпіонат з плавання на якому успішно виступили криворізькі спортсмени.

Про це повідомляє Виконавчий комітет Інгулецької районної у місті Кривому Розі ради.

У неділю у місті Берлін (Німеччина) завершився Чемпіонат з плавання. Одразу одне срібло та чотири бронзові медалі на плавальних доріжках виборов Лев Бабаков (100 в/ст - ІІ місце, 100 брас - ІІІ місце, 100 н/сп - ІІІ місце, 50 бат. - ІІІ місце, 100 бат. - ІІІ  місце).

Ще одну бронзову медаль з Батумі (Грузія) привезе й Іван Жеребило. Дистанцію в 50 метрів брасом він подолав за 0:42,17 с., випередивши інших суперників.

Вітаємо хлопців та їхнього тренера Лілію Білу. Під час змагань обидва спортсмени виконали норматив ІІІ спортивного розряду.