• Головна
  • Етапи ландшафтного проектування
Новини компаній
11:00, 4 листопада 2022 р.

Етапи ландшафтного проектування

Новини компаній

Ландшафтне проектування дозволяє створити комфортну територію для проживання, яка максимально відповідатиме смакам та бажанням господарів. Ландшафтний дизайн вимагає, як спеціальних знань у цій галузі, так і хорошого смаку спеціаліста, підтриманого багатим досвідом роботи. Ландшафтний проект ділянки є результатом копіткої роботи, в якій враховуються особливості території, виділений бюджет, витрачений час та матеріали для роботи.

Починаючи роботу з ландшафтного проектування, варто враховувати той факт, що будь-яка територія має не лише прихований потенціал, а й певні обмеження. Варто враховувати рельєф місцевості, склад ґрунту, характеристики рослинності на території. У двох словах зупинимося на основних етапах роботи з ландшафтного проектування:

1. Первинний огляд ділянки роботи. Початкова поїздка на об'єкт потрібна для того, щоб провести обговорення завдань із замовником та фотографування місцевості. Відбувається узгодження основних елементів облаштування ділянки з урахуванням різноманітних нюансів майбутнього ландшафту.

2. Попередні роботи. Здійснюється топографічна зйомка місцевості з усіма комунікаціями, деревами, спорудами, особливостями рельєфу. Ці роботи виконуються геодезистами у спеціальній програмі «AutoCAD».

3. Створення дизайн-проекту. У дизайн-проекті враховуються організація рельєфу місцевості, схеми водних споруд, розміщення дерев і чагарників, генеральний план озеленення та благоустрою території, система зливу та дренажу, автоматичний полив та пристрій водопроводу, схема освітлення території, відомості на купівлю будматеріалів.

4. Підбір матеріалів для роботи. Вибирається необхідний перелік рослин для ділянки, меблі для саду та різноманітні аксесуари, елементи освітлення, огорожі, альтанки, містки. Також підбираються елементи покриттів ділянки (бруківка, плитка, покриття спортивних майданчиків).

Ціна дизайн-проекту безпосередньо пов'язана з розміром ділянки та кількістю необхідних робіт. Ландшафтне проектування ділянки місцевості допоможе створити неповторну затишну атмосферу придбаної земельної ділянки з урахуванням усіх побажань замовника, беручи до уваги навіть найдрібніші деталі та створити з навколишнього будинку середовище улюблене місце відпочинку для його господарів.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#S2S_Architect
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...