• Головна
  • Метінвест пропонує криворізьким шахтарям роботу на підприємстві «Покровськвугілля»
Новини компаній
17:00, 3 листопада 2022 р.

Метінвест пропонує криворізьким шахтарям роботу на підприємстві «Покровськвугілля»

Новини компаній

Група Метінвест продовжує працювати та зміцнювати економіку України. Попри складнощі, викликані веденням воєнних дій та порушеною логістикою, поступово налагоджується робота на тих підприємствах, де це безпечно й економічно виправдано.

Наразі «Покровськвугілля» нарощує обсяги виробництва та шукає героїв, готових стати до праці й підтримати галузь.

Українські підприємства гірничо-металургійної компанії Метінвест знаходяться в Донецькій, Луганській, Запорізькій та Дніпропетровській областях. Усупереч тимчасовій призупинці роботи деяких із них, зокрема у Кривому Розі, Метінвест дбає про збереження своїх колективів. Працюючи або знаходячись у вимушеному простої, працівники отримують повну чи часткову заробітну плату та мають медичну страховку. Родинам мобілізованих, пільговим категоріям робітників і пенсіонерам допомагають продуктами. Компанія шукає максимальні можливості для забезпечення фахівців роботою.

Метінвест пропонує криворізьким шахтарям роботу на підприємстві «Покровськвугілля», фото-1

Згуртована команда Метінвесту – це десятки тисяч гірників, металургів та шахтарів, які сьогодні створюють опору для економіки країни. У Донецькій області, попри війну, продовжує працювати вугільне підприємство Метінвест Покровськвугілля. Його робота сьогодні надзвичайно важлива для всієї компанії. Наразі збільшився попит на коксівне вугілля, яке видобувають шахтарі Покровська. Та сьогодні їм потрібна допомога, адже майже тисяча робітників пішли на фронт захищати країну.

Найбільша потреба зараз є у прохідниках, підземних гірниках, машиністах підземних установок, гірниках з ремонту підземних виробок та електрослюсарях для роботи в шахті. Усім героям, які приймуть рішення підтримати важливу для України вугільну галузь, компанія Метінвест гарантує достойну оплату їхньої праці, надбавки за роботу на території близької до зони бойових дій та всі наявні соціальні бонуси. Кандидатам пропонується як повна зайнятість, так і робота вахтовим методом, а також навчання за зазначеними спеціальностями.

У Покровську чекають на підмогу з Кривого Рогу – промислового міста, славетна історія якого почалася з шахт і продовжується нині. Для спеціалістів, які сьогодні знаходяться у вимушеному простої або залишилися без роботи, це можливість знову повноцінно стати у трудовий стрій та бути частиною великого руху підтримки української економіки.

Подробиці про роботу в Покровську можна дізнатися у Центрі кар’єри Метінвест за номером: 0 800 606 000. У криворізькому офісі ЦКМ, що знаходиться за адресою: пр-т Миру, 33, консультацію нададуть менеджери. Часи роботи: з понеділка по п’ятницю з 9:00 до 18:00.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#новини #0564ua #метінвест #робота #працевлаштування #вакансії
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...