• Головна
  • У Кривому Розі голова райради намагається перейменувати вулицю на честь свого родича? - депутатка зачекалась відповіді на своє звернення
16:55, 27 жовтня 2022 р.

У Кривому Розі голова райради намагається перейменувати вулицю на честь свого родича? - депутатка зачекалась відповіді на своє звернення

У Кривому Розі голова райради намагається перейменувати вулицю на честь свого родича? - депутатка зачекалась відповіді на своє звернення

Депутатка Криворізької міської ради Наталія Шишка на початку жовтня оприлюднила публічне звернення до голови Покровської у місті Кривому Розі ради від «Слуги народу» Андрія Соколовського щодо перейменування вулиці Шостаковича на вулицю Анатолія Шершньова. Як заявляє депутатка, очільник райради не відповів на її публічне звернення.

Про це повідомляє сайт 0564.uaз посиланням на інформацію Наталії Шишки, оприлюднену у Facebook.

За словами Наталії Шишки, її публічне звернення було викликане зверненням до неї, як депутата Криворізької міської ради, мешканця Покровського району. Вона цитує рядки зі згаданого звернення:

"Мою вулицю Шостаковича перейменовують у Анатолія Шершньова, родича нинішнього голови Покровського райвиконкому, типу по блату. …

А взагалі хто такий Шершньов, щоб його увіковічувати? Звичайний науковець. Яких сотні у місті. Але цей вирізняється лише родинними зв’язками з нинішнім головою Покровської райради Соколовським. Я, може, теж хотів би увіковічити свого діда або обох дідів. Обидва герої війни. Один із них загинув під Недайводою. Та якщо про науковців, то краще вже назвати іменем Амосова. Це глиба. А не, даруйте, якийсь Шершньов по блату.

Або вже назвіть вулицю Блатною. Щоб правдою було. Розумію, що пропозиції вже не приймаються. Але можуть бути пропозиції, відхилені радою. Для цього депутати мають голосувати не скопом, а по кожній вулиці окремо, як це було при перейменуванні вулиць у Київраді. На нашій вулиці знаходиться «Фортуна» - Центр туризму, краєзнавства та екскурсій. Чому б не назвати вулицю Туристичною, Екскурсійною, Краєзнавчою?».

Надалі Наталія Шишка опублікувала запитання до пана Андрія Соколовського з проханням так само публічно відповісти на них. 

Наводимо перелік питань:

- Чи пов’язані ви якимись родинними зв’язками (кровними чи некровними) з Анатолієм Шершньовим, іменем якого пропонується назвати вулицю Шостаковича у очолюваному вами Покровському районі міста? 

- Чи знали ви особисто Анатолія Шершньова та за яких обставин?

- Чи проживав Анатолій Шершньов за тією ж адресою, де проживаєте ви? 

- За які саме заслуги Анатолія Шершньова, і чим вони підтверджуються, варто, на вашу особисту думку, назвати вулицю його іменем?

- Чи проводилось поквартирне опитування (анкетування) мешканців вулиці Шостаковича щодо її перейменування, як це було на тих вулицях, де результати громадських слухань не співпали з пропозиціями влади?

У Кривому Розі голова райради намагається перейменувати вулицю на честь свого родича? - депутатка зачекалась відповіді на своє звернення, фото-1

На фото - Наталія Шишка

"Маю надію, що як чесний і відкритий слуга народу, якому нічого приховувати від своєї громади, ви, пане Соколовський, не залишите без реагування це депутатське звернення. Ваші відповіді на питання, які підтвердять чи спростують інформацію, викладену у зверненні, представляють суспільний інтерес і матимуть важливе суспільне значення. Зроблять процес перейменування, скажімо так, більш морально чистим. Щоб нам з вами не було соромно перед нащадками", - наголосила депутатка Шишка у публічному зверненні 6 жовтня.

У Кривому Розі голова райради намагається перейменувати вулицю на честь свого родича? - депутатка зачекалась відповіді на своє звернення, фото-2

На фото Андрій Соколовський виступає перед мешканцями району

Однак, судячи з допису Наталії Шишки від 27 жовтня, відповіді на поставлені питання від Андрія Соколовського вона не дочекалась:

У Кривому Розі голова райради намагається перейменувати вулицю на честь свого родича? - депутатка зачекалась відповіді на своє звернення, фото-3
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#кривийРіг #новини #0564ua #війна #перейменування
Високі оцінки користувачів за Достовірність
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Спецтема
На восьмом году российско-украинской войны Российская Федерация продолжает эскалацию военного конфликта, стянув к границам нашей страны многотысячную армию и военную технику. Украинское государство стремится разрешить конфликт дипломатическим путём. Сторону Украины в этом конфликте приняли все цивилизованные страны.
Оголошення
live comments feed...