• Головна
  • В Кривому Розі здають в оренду комунальне майно - 9 комбінованих дорожних машин, - ФОТО
10:15, 3 жовтня

В Кривому Розі здають в оренду комунальне майно - 9 комбінованих дорожних машин, - ФОТО

В Кривому Розі здають в оренду комунальне майно - 9 комбінованих дорожних машин, - ФОТО

У Кривому Розі оголосили аукціон, за результатами якого чинний договір оренди може бути продовжений з існуючим орендарем або укладений з новим орендарем  комунального майна - 9 транспортних засобів. 

Про це повідомляє 0564.ua, посилаючись на сайт "Прозоро. Продажі"

Комунальне підприємство "Парковка та реклама" опублікувало 30 вересня оголошення про проведення аукціону, за результатами якого чинний договір оренди може бути продовжений з існуючим орендарем або укладений з новим орендарем окремого індивідуального майна - транспортних засобів. Мова йде про 9 одиниць комбінованих дорожних машин на базі FORD СARGО 3542D з навісним обладнанням ARSLAN. Всі автомобілі 2017 року випуску. 

В наказі директора КП Ольги Шабліян від 29 вересня вказано, що рішення про проведення аукціону було прийняте, враховуючи заяву орендаря - ТОВ "Весташляхбуд" щодо продовження договору оренди на 2 роки 11 місяців та лист Управління комунальної власності. 

В документації вказано, що первісна балансова вартість майна - 77 409 429,24 грн., залишкова балансова вартість - 24 410 997,45 грн. Витрати балансоутримувача, пов’язані з проведенням оцінки майна - 833,67 грн.

Стартова орендна плата для участі в електронному аукціоні - 414 789,12 грн. без ПДВ.

В Кривому Розі здають в оренду комунальне майно - 9 комбінованих дорожних машин, - ФОТО , фото-3

В примірному договорі оренди вказано, що орендар зобов’язаний використовувати орендоване майно відповідно до призначення, з графіком використання 9 місяців протягом року. Також орендар зобов’язаний забезпечувати збереження орендованого майна, запобігати його пошкодженню та псуванню, тримати майно в порядку, передбаченому санітарними нормами й правилами пожежної безпеки, підтримувати орендоване майно в належному стані, не гіршому, ніж на момент передачі його в оренду, з урахуванням нормального фізичного зносу, здійснювати заходи протипожежної безпеки.

Орендар може здавати майно в субаренду. 

Бажаючі прийняти участь в аукціоні можуть подавати свої цінові пропозиції до 20:00 6 жовтня. Проведення аукціону заплановане на 11:50 7 жовтня. 

В Кривому Розі здають в оренду комунальне майно - 9 комбінованих дорожних машин, - ФОТО , фото-4

Здійснено за підтримки Асоціації "Незалежні регіональні видавці України" в рамках реалізації грантового проєкту Хаб підтримки регіональних медіа. Погляди авторів не обов'язково збігаються з офіційною позицією партнерів.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#КривийРіг #аукціон #оренда #транспортніЗасоби #КППарковкаІРеклама #комунальнаВласність #Весташляхбуд
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
ТОП новини
"Пожежа вже локалізована": Кирило Тимошенко опублікував фотографії наслідків влучання ракети по криворізькому підприємству, - ФОТО
Після опівночі росіяни ударили трьома ракетами по Кривому Рогу і поцілили у промислове підприємство. Убили працівника.
У Кривому Розі і надалі можливі масштабні відключення світла, рашисти атакують енергетичну інфраструктуру країни
рашисти нанесли ракетний удар по об'єкту промислової інфраструктури у Кривому Розі
Оголошення
live comments feed...