
Станом на 22 серпня на території Криворізького району проживає майже 7500 переселенців, - ВІДЕО

За минулий тиждень до різних населених пунктів Криворізького району приїхало майже 200 внутрішньо переміщених осіб, 30 з яких - діти.
Як повідомляє сайт 0564.ua, про це проінформував начальник Криворізької районної військової адміністрації (РВА) Євген Ситниченко у ході пресбрифінгу 22 серпня.
За словами очільника Криворізької РВА, станом на 22 серпня на території Криворізького району проживає майже 7500 внутрішньо переміщених осіб, із яких 1960 - діти.
Найчастіше для тимчасового проживання на Криворіжжя приїжджають наші співгромадяни з Донецької та Херсонської областей.
Найбільше переселенців проживає у Лозуватській та Софіївській громадах Криворізького району.
"Люди забезпечені усім необхідним - харчовими продуктами, засобами гігієни та догляду за немовлятами, одягом.
Громади Криворізького району постійно отримують гуманітарну допомогу від українських та іноземних благодійних фондів та організацій, від різних підприємств. Минулого тижня медичні заклади нашого району отримали велику допомогу у вигляді медикаментів та супутніх медичних матеріалів", - зазначив Євген Ситниченко.
Нагадаємо, як раніше повідомляли у військовій адміністрації Кривого Рогу, на території міста тимчасовий прихисток знайшли близько 70 тисяч внутрішньо переміщених осіб.
Читайте також: І з дітками, і з песиками, і з хом'ячками: як на Криворіжжі приймають людей, які вимушено поїхали з рідних домівок, - ФОТО, ВІДЕО.

Здійснено за підтримки Асоціації "Незалежні регіональні видавці України" в рамках реалізації грантового проєкту Хаб підтримки регіональних медіа. Погляди авторів не обов'язково збігаються з офіційною позицією партнерів.
Фото: MorningbirdPhoto/pixabay