• Головна
  • Кривий Ріг допомагає інтегруватися молодим переселенцям, які постраждали від російської агресії
Прес-реліз
17:00, 15 серпня

Кривий Ріг допомагає інтегруватися молодим переселенцям, які постраждали від російської агресії

Прес-реліз

До Міжнародного дня молоді Військова адміністрація Кривого Рогу спільно з міжнародним благодійним фондом Stabilization Support Services провели круглий стіл щодо інтеграції молодих переселенців у життя громади міста. Під час неформального спілкування експерти та молодь, яка приїхала до нашого міста з Донецької, Харківської та інших областей зазначили високий рівень підтримки, що надається в Кривому Розі для переселенців, які вимушено покинули свої домівки через російську агресію.

Заступник міського голови Сергій Мілютін відзначив: «Я хочу, щоб ви на секунду завмерли. Чуєте? Це тиша... Жодних вибухів бомб, пострілів, криків про допомогу від поранених. Про таку тишу мріяли десятки тисяч дітей та молоді на лінії зіткнення, яких ми в Кривому Розі прийняли. І цю тишу вони отримали у нас. Тому, Військова адміністрація Кривого Рогу на чолі з Олександром Вілкулом буде робити все можливе для того, щоб захистити криворіжців, і «нових криворіжців», які до нас приїхали. До того ж ми будемо надавати допомогу та освіту, для того, щоб перетворити ці сльози, які є у молоді, що приїхала до нас, на можливість розвитку не тільки себе, як молоді, а й можливість розвитку нашого рідного Кривого Рогу».

Під час круглого столу окремо обговорили багато питань, які турбують молодь, в тому числі, внутрішньо переміщених осіб (ВПО) - і особливості вступної кампанії 2022, яка у цьому році триває у незвичних умовах воєнного стану, і можливості працевлаштування молоді, яка вже отримала професію, доступ до якісних соціальних послуг, які надаються у місті тощо.

Матеріал розміщено на замовлення КП «Інститут розвитку міста Кривого Рогу»

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Останні новини
Оголошення
live comments feed...