• Головна
  • У Кривому Розі оголосили тендери на виготовлення та поклейку друкованої продукції із соціально значущою інформацією
17:30, 13 серпня

У Кривому Розі оголосили тендери на виготовлення та поклейку друкованої продукції із соціально значущою інформацією

У Кривому Розі оголосили тендери на виготовлення та поклейку друкованої продукції із соціально значущою інформацією

У Кривому Розі оголосили тендер на виготовлення друкованої продукції із соціально значущою інформацією та послуги з її розміщення. На це виділили із бюджету 176 тис. грн. 

Про це повідомляє 0564.ua, посилаючись на сайт закупівель "ProZorro". 

12 серпня Відділ з питань реклами виконкому оголосив тендер на виготовлення друкованої продукції із соціально значущою інформацією. На це планують витратити 86 тис.грн. 

В тендерній документації вказано, що на цю суму переможець тендеру має

- виготовити плакатів формату 3х6м у готовому вигляді для поклейки на білбордах – 245 шт. (папір: BlueBack, щільність паперу: 115 г/м2, друк: широкоформатний, односторонній, повнокольоровий, сольвентними чорнилами); 

- виготовити банерів формату 3х6м у готовому вигляді для розміщення на білбордах – 5 шт (банер ПВХ на вініловій основі, литий, непросвітний, щільність 510г/м, якість друку 720 dpi., стандартна кількість отворів під люверси).

Наповнення друкованої продукції складається з тексту та фотоматеріалів. Виконавець здійснює верстку та додрукову підготовку. За потребою – макет. Замовник надає макет друкованої продукції у форматі TIFF буклету, а Виконавець обробляє їх відповідно до правил складання друкованої продукції та друкує.

Товар повинен бути новим, без зовнішніх пошкоджень і дефектів (подряпин, плям, смужок на зображені, розводів, тощо) з рівно обрізаними кутами. Якісна, чітка, рівномірна і насичена передача кольору. Товар повинен мати відповідне пакування (кожна одиниця товару повинна бути запакована окремо), яке забезпечує його цілісність та збереження під час транспортування. 

На пакуванні повинно бути маркування з наступною інформацією:

- назва Замовника;

- назва Виконавця;

- назва сюжету;

- зображення оригінал-макету у кольоровому вигляді у масштабі 1:25.

У вартість товару включені витрати на обробку макету, верстку, пакування та доставку (навантаження–перевезення–вивантаження) товару. Всі етапи виготовлення друкованої продукції погоджуються із Замовником.

Після отримання заявки товар повинен бути наданий Замовнику Виконавцем протягом 1 календарного дня.

Бажаючі прийняти участь в тендері можуть подавати свої пропозиції  до 0:00 28 серпня. Початок аукціону о 14:09 29 серпня.

У Кривому Розі оголосили тендери на виготовлення та поклейку друкованої продукції із соціально значущою інформацією, фото-1

Також Відділ з питань реклами виконкому оголосив тендер на послуги з розміщення (поклейки) друкованої продукції із соціально значущою інформацією. На це планують витратити 90 тис.грн. 

На цю суму переможець тендеру має надати наступні послуги з поклейки друкованої продукції з соціально значущою інформацією:

- плакатів із соціально значущою інформацією розміром 3*6м – 245 шт 

- банерів із соціально значущою інформацією розміром 3*6м – 5шт.

Пропозиція повинна враховувати вартість використання обладнання, паливо-мастильних матеріалів, транспортних витрат, витрат пов’язаних з розміщенням та поклейкою. 

Пропозиція повинна враховувати охоплення всієї території міста Кривого Рогу. 

Технічне обслуговування, ремонт техніки забезпечується Виконавцем, вартість ресурсів враховується в пропозиції.

Виконавець послуг повинен під час робіт: 

• дотримуватись правил благоустрою міста Кривого Рогу; 

• керуватись правилами охорони праці під час проведення робіт з поклейки плакатів; 

• забезпечити працівників необхідними засобами захисту та використовувати їх за призначенням; 

• застосовувати технічно справні машини, механізми і пристрої; 

• уживати заходи щодо усунення або зменшення впливу шкідливих та/або небезпечних факторів; 

• ураховувати метеорологічні умови, а також стан здоров'я працівників, які виконують роботи на висоті.

У разі необхідності термінового виконання послуг, Замовник може у телефонному режимі (з наступним письмовим підтвердженням) надавати Виконавцю відповідне доручення.

Прийом виконаних послуг з розміщення (поклейки) за кількістю та якістю здійснюється представником Замовника шляхом перевірки та з обов’язковим отриманням фото виконання розміщення (поклейки) від Виконавця. У разі невідповідності виконаних послуг вимогам, Виконавець зобов’язаний виправити недоліки протягом 1 дня. Всі витрати у цьому випадку несе Виконавець.

Бажаючі прийняти участь в тендері можуть подавати свої пропозиції до 15:00 28 серпня. Аукціон почнеться о 14:25 29 серпня.

У Кривому Розі оголосили тендери на виготовлення та поклейку друкованої продукції із соціально значущою інформацією, фото-2

Про те, хто минулого року виграв тендер на виготовлення та послуги з розміщення друкованої продукції із соціально значущою інформацією, читайте ТУТ.

У Кривому Розі оголосили тендери на виготовлення та поклейку друкованої продукції із соціально значущою інформацією, фото-3

Здійснено за підтримки Асоціації "Незалежні регіональні видавці України" в рамках реалізації грантового проєкту Хаб підтримки регіональних медіа. Погляди авторів не обов'язково збігаються з офіційною позицією партнерів.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#КривийРіг #тендер. бюджет #відділЗПитаньРеклами #соціальніПлакати
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...