• Головна
  • Криворіжець запропонував перейменувати вулицю Уфімська на честь Іллі Гайдука та позбутися кулуарщини у процесі перейменування, - ПЕТИЦІЯ
14:43, 10 серпня 2022 р.

Криворіжець запропонував перейменувати вулицю Уфімська на честь Іллі Гайдука та позбутися кулуарщини у процесі перейменування, - ПЕТИЦІЯ

Криворіжець запропонував перейменувати вулицю Уфімська на честь Іллі Гайдука та позбутися кулуарщини у процесі перейменування, - ПЕТИЦІЯ

Криворіжець запропонував перейменувати вулицю Уфімська на честь Іллі Гайдука та припинити кулуарну практики у процесі зміни топонімічних назв.

Як повідомляє сайт 0564.ua, петиція авторства криворіжця Олександра Лікаренка 9 серпня зареєстрована на сайті виконкому Криворізької міської ради. Розпочався збір підписів.

Ця петиція містить дві пропозиції:

1) Перейменувати вулицю Уфімська на честь Іллі Гайдука,  військовослужбовця ЗСУ, десантника, що загинув захищаючи Україну о 00:51 14 червня 2014 року під час заходу літака Іл-76 на посадку в районі  Луганського аеропорту.

Зазначається, що Ілля Гайдук був патріотом України, громадським діячем, організатором військових вишколів, чудовим сином і другом. Тим самим, місцева влада Кривого Рогу виправить своє ігнорування 90%-го результату "ЗА" громадських слухань в 2016 році.

2) Змінити склад і голову тимчасової робочої групи, щодо перейменування топонімічних назв.

Змінити принципи роботи зазначеної тимчасової групи: прийняття пропозицій і проведення обговорення у відкритому режимі(за допомогою селектору(zoom, skype))  з залученням всіх охочих містян і правом виступу кожного присутнього.

Також автор пропонує припинити "дотримуватися в процесі зміни топонімічних назв неофіційного обмеження не присвоювати вулицям імена загиблих, як начебто задля уникнення суперечностей, а по суті використання процесу в політичних цілях".

Переглянути та підписати петицію можна ТУТ.

Як ми писали раніше, в українських містах продовжується процес перейменування. Агресія російської федерації та втілювана нею політика рашизму підштовхнула терплячих і толерантних українців до якнайбільшого дистанціювання від північного сусіда.

Позбутися назв російських міст, імен відомих росіян у топоніміці стало внутрішньою потребою для багатьох громадян України. Однак питання про те, наскільки далеко ми прагнемо опинитися від "руського міра", у якому права людини - пустий звук, залишається відкритим.

Читайте також: "...Нас усіх намагаються зґвалтувати", - Ольга Хвостова - про процес перейменування у Кривому Розі.

Здійснено за підтримки Асоціації "Незалежні регіональні видавці України" в рамках реалізації грантового проєкту Хаб підтримки регіональних медіа. Погляди авторів не обов'язково збігаються з офіційною позицією партнерів.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#кривийРіг #новини #0564ua #війна #перейменування
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення