• Головна
  • У Кривому Розі правоохоронці виявили в одному з будинків понад 30 кг марихуани, - ФОТО, ВІДЕО
16:10, 28 липня 2022 р.

У Кривому Розі правоохоронці виявили в одному з будинків понад 30 кг марихуани, - ФОТО, ВІДЕО

У Кривому Розі правоохоронці виявили в одному з будинків понад 30 кг марихуани, - ФОТО, ВІДЕО

Понад 30 кілограмів марихуани вилучили криворізькі поліцейські у будинку місцевого жителя. Також у дворі домоволодіння правоохоронці виявили більш ніж 2 тисячі рослини конопель. 

Про це повідомляє ГУ НП у Дніпропетровській області.

Вчора, 27 липня, в рамках профілактичних заходів під умовною назвою «МАК», правоохоронцівиявили незаконні посіви наркотичних рослин на території Покровського району.

В ході проведення обшуку за місцем мешкання 32-річного чоловіка поліцейські виявили та вилучили 2250 кущів нарковмісних рослин конопель, а у будинку - 33 кілограми висушеної марихуани.

Вилучені речові докази направили на проведення експертних досліджень.  Наразі вирішується питання стосовно обрання чоловіку запобіжного заходу. 

За вказаним фактом відомості внесені до Єдиного реєстру досудових розслідувань за ч. 2 ст. 310 (посів або вирощування снотворного маку чи конопель) Кримінального кодексу України. 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#кривийРіг #0564UA #новини #наркотики #поліція
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Останні новини
ТОП новини
У Кривому Розі розпочалась друга «хвиля» видачі безкоштовних продуктових наборів, - ФОТО
Після заходу сонця у суботу у "дику природу" Кривого Рогу випустили десятки рукокрилих, - ФОТО
Як працюватиме громадський транспорт у поминальні дні у Кривому Розі: оприлюднено розклад руху транспорту до міських кладовищ
Урочисті богослужіння, освячення великодніх кошиків та паски для військових: на Криворіжжі відзначають Світле Христове Воскресіння, - ФОТО
Оголошення