• Головна
  • Яким має бути дизайн сайтів у 2022 році
Новини компаній
10:00, 20 червня

Яким має бути дизайн сайтів у 2022 році

Новини компаній

Розробка сайтів– складний процес, який включає безліч різних складових. Одним із них є дизайн. Дуже важливо стежити за тим, який зовнішній вигляд сайтів приваблює користувачів та впроваджувати це на власному майданчику. Проведені дослідження показують, що це істотно впливає на конверсію та інші фінансові показники. Тому розгляньмо, які тенденції у веб-дизайні будуть найактуальніші цього року.

Темні теми – все ще популярні

З часів початку пандемії, коли все більше людей стало проводити все більше часу за гаджетами, розробники почали думати, як зробити цей процес більш комфортним для очей. Після цього безліч сайтів ввели можливість використовувати звичайний режим і темний.

Використання рухомих 3D-елементів

Наявності 3D-графіки на сторінках сайту більше не приносить wow-ефекту, але це все ще подобається. Тому, відкриваючи багато порталів, ви можете побачити, як під час завантаження сторінок з'являється різна абстрактна 3D-анімація.

Геометрія

Ще один популярний тренд, який відмінно підійде для тих, хто поки що не готовий впроваджувати щось ультрасучасне і віддає перевагу більш класичному. Такі варіанти виглядають дуже стильно, але при цьому дають багатий ґрунт для експериментів як з колірною гамою, так і з дизайном в цілому. На сьогодні геометрія є самостійним елементом дизайну, який використовується для передачі атмосфери, концепції бренду та створення акцентів.

Використання розділення екрану

Така тенденція у тому, що екран візуально ділиться на дві половини. Зазвичай для цього використовується різне рішення кольору. Контент із таким дизайном має гарний вигляд на будь-яких пристроях. Варто враховувати, що коли сторінка розділена на дві половини, в одній з яких є зображення, а в іншій текст, клієнт більше уваги звертатиме саме на текстову інформацію. Навіть попри те, що ілюстрації зазвичай привертають більше уваги.

Антидизайн

Оскільки на сьогодні багато хто зосереджений на дизайні, створенні та дотриманні трендів, стала набирати популярності протилежна тенденція - антидизайн. Цей тренд характеризується асиметричними елементами, непоєднуваними та суперечливими кольорами, незрозумілим шрифтом.

Який із варіантів дизайну не здавався вам найбільш привабливим, створення сайтів – складний процес. Тому, якщо ви хочете отримати якісний результат, краще довірити роботу професійній команді, яка зможе якісно втілити ваші побажання та вимоги.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
live comments feed...