• Головна
 • Волонтерська допомога переселенцям в Кривому Розі
15:00, 12 липня 2022 р.

Волонтерська допомога переселенцям в Кривому Розі

З початком повномасштабного військового вторгнення росії, на захист України стали не лише військові, а й мільйони цивільних громадян і з’явився ще один масштабний фронт – волонтерський. Волонтери допомагають переселенцям, військовим, збирають, сортують, роздають гуманітарну допомогу, плетуть маскувальні сітки, готують смачні страви нашим захисникам, учасникам Тероборони.

У місті діють волонтерські центри, які самостійно надають гуманітарну допомогу переселенцям. До цієї справи долучилися благодійні фонди, громадськи організації міста та мешканці регіону.

ADRA Ukraine

В організації готові допомогти в питаннях:

 • проживання
 • харчування
 • транспортування ( в тому числі евакуацію громадян з небезпечних регіонів за різними напрямками, у тому числі Миколаїв – Чернівці.)
 • інформативна допомога
 • фінансова допомога

Кол-центр працює з 8:00 до 22:00 без вихідних. Контактні номери: 380673331752, 380931706739, 380506155750.

Busy Kids Club

Ініціатива жінок по всьому світу, яких об'єднала ідея створення безпечного онлайн простору для підтримки і розвитку дітей і допомоги батьків, які потрапили в непрості умови через ситуацію в Україні.

Створено тг канал, де фахівці з різних країн проводять онлайн заняття з дітьми по віковим групам. Є постійна психологічна підтримка для сімей.

Danish Refugee Council Данська Рада у справах біженців

Безоплатна юридична допомога з питань: реєстрація та виплати переселенцям, відновлення документів, перетин кордону, в тому числі з дітьми, оформлення тимчасового захисту за кордоном, інші майнові, пенсійні, соціальні питання. Контактні номери телефонів: 380503990139, 38 0731227464 та інші посилання:

DomivkaUA

Організували телеграм-бот для допомоги людям. Працюють за такими напрямками:

 • Евакуація людей з гарячих точок (координуємо)
 • Поселення переселенців (теж переважно координуємо, але є випадки коли й через свої контакти можемо розселяти).

Посилання на сайт: https://kamenchanin.com/

Handy Friends for Ukraine

Тут можна отримати та надати найнеобхіднішу інформацію для адаптації у кожній країні вільного світу. Долучайся до мережі, що поєднує волонтерів та тих, хто наразі потребує допомоги.

HELP UKRAINE ??

Пропонують допомогу по всій Україні, починаючи від гуманітарки (їжа, вода, ліки, дит. живлення памперси) закінчуючи транспортуванням та вивозом людей з гарячих точок, так само надають житло на центральній та західній Україні. (все абсолютно безкоштовно)

https://t.me/helpukraiiine

International Humanitarian Fund

Підтримують сім’ї, які втратили домівку під час війни в Україні і не мають куди повернутися. Орієнтуються на медичну допомогу, невідкладну допомогу та житло для людей, які втратили все.

Jefa.UA

Спільнота для українських жінок, яка зараз надає такі послуги:

Психологічні консультації та підтримку

Кураторство в фінансових питаннях

Інформаційну підтримку в Україні та закордоном

Доступні навчальні продукти та вакансії для жінок

Спільноту однодумців, які підтримують та надихають

Це все безкоштовно.Аби отримати будь-яку послугу потрібно просто написати в дірект або в Telegram.

Зараз команда налічує декілька високоякісних психологів, спеціалістів з фінансових справ, також співпрацює з волонтерськими центрами, аби координувати жінок по різним типам запитів380931838703 та jefaforukraine@gmail.com.

JMIND

Створили безкоштовний додаток Blend Social, де люди можуть отримати або надати допомогу. Це некомерційний проект, реалізований за підтримкою команди міжнародних волонтерів.Додаток можна використовувати як додатковий інструмент де можна розміщувати оголошення про допомогу від свого імені або організації. А завдяки зручним фільтрам - вибрати країну,місто та категорію.

Let'sdoit, UkraineSOS

Працюють за двома форматами допомоги для підтримки життєдіяльності мирного населення посильно забезпечуючи: їжею, засобами гігієни, базовою медициною, кормом для хатніх тварин.

І формат Let’s do it Ukraine SOS - гуманітарна допомога з-за кордону. Організація займається супроводом: логістика гуманітарного вантажу з інших країн, документація та перевезення через кордон, розвантаження, подальше доставлення до координаторів областей, міст та населених пунктів.

ІІ формат Let’s do it Ukraine SOS - забезпечення громадян ресурсами першої необхідності. Цей формат допомагає розвивати мережу підтримки громадян, навіть якщо зеленого коридору для гуманітарної допомоги ще не зроблено, але локальні продовольчі склади, магазини й аптеки працюють. Волонтери закуповують: продукти, медикаменти, засоби гігієни та згідно з запитами роздають допомогу громадянам, волонтерам.

Pomocniludzie.pl

Пріоритетом діяльності організації є можливість швидко, легко і безпечно запропонувати чи отримати допомогу на території Європи.

https://pomocniludzie.pl/

Prof Area

Prof Area — волонтерський проєкт, мета якого дати змогу пройти профорієнтацію потребуючим в ній підліткам безкоштовно. В ході групових зустрічей з кваліфікованими психологами можливо знайти та отримати відповіді на всі хвилюючі питання та поділитися своєю проблемою з іншим. Вам допоможуть визначитися зі своїми схильностями до певних галузей соціального життя, що допоможе краще розуміти себе й правильно формулювати бажання.

На сам перед, проєкт розрахований для підлітків 13-20 років, так як питання профорієнтації є найбільш актуальним саме для цієї вікової групи, але слід пам’ятати що попит робить пропозицію і у майбутньому можливе відкриття інших груп.

Shelter for UA

Онлайн сервіс має на меті поєднувати людей у потребі житла через війну в Україні з тими, хто готовий його надати.

Ukraine Aid EU

Благодійна спільнота, що займається постачанням амуніції та гуманітарної допомоги з Великобританії та країн ЄС.

Ukrainenow

Ресурс для пошуку допомоги в Україні та за кордоном.

https://www.ukrainenow.org/

Ukraine support center

Центр допомоги ЗСУ та всім постраждалим.

Безкоштовна юридична консультація

Студенти-консультанти надають усі необхідні юридичні та організаційні консультації по всім юридичним ситуаціям, що склалися в наслідок війни.

Відповідальна особа: Максим Суханов 0936233917

Безоплатна правова допомога

Під час війни у людей виникає безліч правових питань:

 • як перетинати державний кордон?
 • як платити комуналки?
 • як отримати статус ВПО або біженця?
 • як захистити трудові права?

На всі ці та інші запитання вам дадуть відповідь юристи системи безоплатної правової допомоги, а окремим категоріям ще й допоможуть захистити свої права в суді.

Діти, їхні батьки та інші законні представники дітей можуть звертатись за безоплатною правовою допомогою.


Тут можна отримати наступні правові послуги:
правову інформацію, юридичні роз'яснення, усні та письмові консультації, допомогу у складанні правових документів (заяв, скарг, запитів), допомогу у доступі до медіації. В інтересах дітей можна отримати безоплатну вторинну правову допомогу - складання процесуальних документів та представництво інтересів у суді БЕЗОПЛАТНО, за рахунок держави.

Особи з інвалідністю можуть звертатись за безоплатною правовою допомогою.
Тут можна отримати наступні правові послуги: правову інформацію, юридичні роз'яснення, усні та письмові консультації, допомогу у складанні правових документів (заяв, скарг, запитів), допомогу у доступі до медіації.

Якщо особа з інвалідністю отримує пенсію або допомогу, розмір якої НЕ перевищує 2 прожиткові мінімуми для непрацездатних, то в такому разі людина може розраховувати на безоплатну вторинну правову допомогу - складання процесуальних документів та представництво інтересів у суді БЕЗОПЛАТНО, за рахунок держави. Контактний ноер телефону: 0-800-213-103

Благодійна організація “Благодійний фонд Гуманітаріан Юкрейн”

Забезпечують військових та громадянське населення України гуманітарною допомогою та засобами першої необхідності. Контактний номер телефону: +38 063 049 94 50.

Благодійний фонд “Батальйон Волонтер”

Надають гуманітарну допомогу цивільним, що страждають від російської агресії, а також підрозділам ЗСУ і МВС. 

Благодійний фонд 'Гуманітарні Ініціативи'

Допомагають лікарням, благодійним організаціям, місцевим громадам та іншим. Якщо ваша організація наразі потребує гуманітарної допомоги, логістичної підтримки або закупівлі, заповніть форму на сайті.

БЛАГОДІЙНИЙ ФОНД «РУКИ ЛАСТІ»

Фонд отримує гуманітарну допомогу з-за кордону та доставляє її в зони бойових ді. Переселенцям вони надають їжу та притулок. Також фонд займається евакуацією дітей та жінок. Також забезпечують душпастирствою Контактний номер телефону 38 (097) 771-44-44

Посилання на сайт організаціїFacebook та Telegram.

Благодійний фонд "Творимо Чудеса Разом"

Формують та надсилання допомоги ЗСУ, Теробороні та цивільному населенню.Співпрацюють с закордонними партнерами, а також Благодійними Організаціями. Шукають амуніцію, медичні препарати, устаткування та відправляють на передову. Збирають продукти та готують їжу для солдат, тероборони та цивільних, які того потребують;

Контактний номер телефону +380681572990

А також за посиланнями:

Благодійний фонд Штаб UA

Надають допомогу загонам ЗСУ, територіальної оборони, ОДА, лікарням тощо.

До фонду можна звернутися за такою допомогою:

 • Потреба захисників у речах
 • Потреба у ліках
 • Допомога біженцям

Контактні номера телефонів: 0 800 33 73 48 та за посиланням: https://hq.nazk.gov.ua/.

Волонтерська ініціатива "Потреба"

Портал збирає оголошення про допомогу з різних джерел, впорядковує за категоріями та робить підбірки у телеграм-каналі.

https://potreba.org

Восток SOS

Надають інформацію про евакуацію із міст під обстрілами. Маютьточки видачі гуманітарної допомоги. Надають доступне житло та прихистки в Україні та Європі. Організація забезпечуєпсихологічну та юридичну підтримку. Консультують щодо виїзду за кордон.

Контактні номери телефонів: +38 099 710 48 72, +38 099 311 53 36, +38 096 108 60 48

Та за посиланнями:

ГО Асоціація жінок України “Дія”

Надають гуманітарну допомогу жителям країни та захисникам. Контакті посилання на асоціацію:

ГО "Держава і право"

На базі Подільського юридичного центру на волонтерських засадах громадська організація розпочала цілодобово, на час війни, надавати онлайн юридичні консультації усім громадянам України, які того потребують, як на території нашої держави так і за кордоном.

Інформація за посиланням: https://www.plc.vn.ua/go-derzhava-i-pravo

ГО "ФЛОГІСТОН ТІМ"

Громадська організація створила міжнародну мережу для волонтерів, яка дозволяє ефективно та своєчасно надавати допомогу в Україні та Європі.

Вони надають підтримку з евакуації на комфортних легкових автомобілях з ночівлею на перевалочних пунктах по всій Україні та Європі. Вирішують питання з поселенням та реєстрацією. Пріоритет - родини з дітьми та люди похилого віку, люди з обмеженими можливостями, родини які лишились без фінансової підтримки.

Забезпечують фруктами та їжею чотири центри для біженців у м. Львів.

Посилання на організацію:

Громадська мережа “Опора”

Фіксують воєнні злочини, які рф вчиняє на території України. Розміщують інформацію на своїх інфоресурах з широкого кола питань, зокрема правових. Посилання на громадську мережу:

Громадська організація “Поруч”

Закривають потреби військовослужбовців в умовах ведення бойових дій, поранених, вимушених переселенців та соціальних груп, які через воєнні дії перебувають поза увагою. Посилання на сайт організації та Facebook.

Громадська спілка "Visit Ukraine"

Інформаційна платформа, яка допомагає зорієнтуватися в питаннях:

- ситуація з транспортом
- новини з усіх регіонів України
- підтримка гарячої лінії 24/7 (кваліфіковані консультанти з економічних, юридичних та гуманітарних аспектів).
- перетин українського кордону (покрокові інструкції, контакти та корисні посилання)
- підтримка біженців (поради та контакти для співвітчизників та іноземців).

Посилання на спілку:

Гуманітарна місія "Проліска"

Організація, що надає допомогу мирному населенню, яке постраждало від конфлікту в України.
1) евакуація. Сприяння евакуації мирних мешканців із зони бойових дій;
2) доставка гуманітарної допомоги. Збір та доставка гуманітарної допомоги для цивільного населення до зони бойових дій;
3) підтримка впо. Збір та надання гуманітарної допомоги внутрішньо переміщеним особам.

Посилання на сайт організації, Facebookта Instagram.

Гуманітарний штаб Андрія Ляховича

Допомагає всім потребуючим медикаментами та продуктами. Кожного дня гуманітарний штаб отримує поставки з Європи до Києва, а звідти відправляє по різним точкам. Контактний номер телефону штабу 063 062 1416та посилання на їх сторінку у Facebook.

Жіночий рух "ЗА Майбутнє"

Адресна допомога сім’ям з дітьми. Евакуація жінок та дітей за кордон. Контактний номер телефону 380 95 102 7132, а також посилання на рух:

Ініціатива секторальної підтримки громадянського суспільства

Надають юридичний супровід представників громадянського суспільства при міграції закордон для пошуку тимчасового захисту внаслідок війни.

Посилання на підтримку:

Ініціатива "Як захистити себе та свої права"

Надають безоплатні правові консультації, публікують в Telegram каналі правові новели та юридичні поради на актуальні питання воєнних реалій.

Координаційний центр "Волошка"

Збирають через бота запити на надання і отримання допомоги та викладають.

Працюють там, де запеклі бої.

Області: Київська, Харківська, Запоріжська, Миколаївська, Донецька, Луганська, Херсонська, Чернігівська, Сумська

https://t.me/voloshka_center_kharkov

Криворізький місцевий центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги

Під час війни у людей виникає безліч правових питань:

 • як перетинати державний кордон?
 • як платити комуналки?
 • як отримати статус ВПО або біженця?
 • як захистити трудові права?

На всі ці та інші запитання вам дадуть відповідь юристи системи безоплатної правової допомоги, а окремим категоріям ще й допоможуть захистити свої права в суді.

Діти, їхні батьки та інші законні представники дітей можуть звертатись за безоплатною правовою допомогою.

Тут можна отримати наступні правові послуги:

правову інформацію, юридичні роз'яснення, усні та письмові консультації, допомогу у складанні правових документів (заяв, скарг, запитів), допомогу у доступі до медіації. В інтересах дітей можна отримати безоплатну вторинну правову допомогу - складання процесуальних документів та представництво інтересів у суді БЕЗОПЛАТНО, за рахунок держави.

Особи з інвалідністю можуть звертатись за безоплатною правовою допомогою.
Тут можна отримати наступні правові послуги:
правову інформацію, юридичні роз'яснення, усні та письмові консультації, допомогу у складанні правових документів (заяв, скарг, запитів), допомогу у доступі до медіації. Якщо особа з інвалідністю отримує пенсію або допомогу, розмір якої НЕ перевищує 2 прожиткові мінімуми для непрацездатних, то в такому разі людина може розраховувати на безоплатну вторинну правову допомогу - складання процесуальних документів та представництво інтересів у суді БЕЗОПЛАТНО, за рахунок держави.

Контактні номери телефонів організації:  098-040-83-70, 068-208-50-52, 097-139-88-57, 050-505-28-33

Марш Жінок

Надають адресну допомогу для жінок та їх дітей: ліки, засоби гігієни, дитячі товари тощо. Всі міста.

Працює гаряча лінія психологічної допомоги - 24/7, текстом.

Запити приймають через телеграм бот.

Мережа правового розвитку

Надає правову та іншу консультаційну допомогу в різних регіонах України. Організації Мережі надають допомогу людям, які страждають внаслідок російської агресії, чиї права порушуються. Посилання на організацію:

Міжнародний штаб допомоги українцям

Це світове об’єднання благодійних фондів, організацій, бізнес-спільнот, ЗМІ, державних органів влади, торгових палат з 72 країн світу.

Штаб створений для швидкого реагування та допомоги українцям у напрямках:

1. Інформаційне висвітлення про реалії війни в Україні, взаємодія з міжнародними ЗМІ.
2. Консультаційна та організаційна допомога з логістикою, поселенням та побутом для біженців.
3. Організація гуманітарної допомоги медикам, військовим, біженцям з усього світу в Україну та за кордоном.

Контактний номер телефону:  +38 (097) 318-34-79та сайт організації.

Новий Акрополь

Допомога мешканцям та захисникам. Посилання на організацію:

Спасемо Україну

Напрямки діяльності:

• евакуація;
• розселення;
• гуманітарна допомога;
• соціальна реабілітація дітей;
• відновлення зруйнованих міст;
• відкриття їдалень у зоні потреб;
• адресна допомога.

Категорії одержувачів допомоги:

• Діти-сироти;
• Сім'ї з дітьми;
• Багатодітні сім'ї;
• Прийомні сім'ї;
• Опікунські сім'ї;
• Дитячі будинки сімейного типу;
• Пенсіонери;
• Інваліди;
• Сім'ї, які перебувають у важких життєвих ситуаціях.

Контактний номер телефону 0800333129 та посилання на організацію: 

СпівДія

Платформа країни для об’єднання волонтерських та державних ініціатив для гуманітарної допомоги в час війни.

https://spivdiia.org.ua/

Телеграм канал “Добрі сусіди”

Інформаційна платформа, яка допомагає зорієнтуватися при виїзді за кордон:

 • супровід на кордоні,
 • поселення,
 • юридичні питання.

https://t.me/dobrisysidu

Тил Волонтера

Велика група психологічної підтримки волонтерів #ТилВолонтера.

Організація надаєпідтримку в стані виснаження і профілактиці вигорання волонтерам. Посилання на Facebook сторінку організації.

Українська асоціація молодіжних рад

Організація забезпечує логістику постраждалих (доставка їжі, ліків, речей першої необхідності; вивезення людей). Проводить інформаційну кампанію в межах країни та міжнародних спільнот. Впроваджує акцію щодо зеленого коридору #ЯУкраїнець #ЯУкраїнка різними мовами світу спільно з Національною мережею місцевих молодіжних рад Молдови та українською діаспорою. Посилання на Facebook організації та Telegram.

Українці у Великобританії

Допомагають українцям знайти тимчасовий прихисток у Великобританії. Є база спонсорів в Британії.

Разом з українцями заповнюють форму для отримання дозволу на в'їзд до Британії (це не стандартна віза - це дозвіл на перебування в країні протягом 6 місяців), розробляють маршрут слідування від України до Британії, із Польщі / Чехії / Словенії / Угорщини та будь-якого іншого міста Європи до Британії.
Коли українці прибувають до Британії, там їх зустрічають родини, готові надати прихисток, чи волонтери з української громади у Британії, які відвезуть до їхнього нового дому.

Контактний номер телефону +48691613099 та Instagram.

Центр зайнятості Вільних людей

Дають поради щодо пошуку роботи. Допомагають українцям в пошуку роботи в умовах війни. Надають психологічну допомогу. Посилання на центр:

Чат: Help.Ukraine

Публікують інформацію про:
- евакуацію з гарячих точок
- житло (Україна та закордоном)
- транспорт (Україна та закордоном)
- телефони гарячих ліній/консульств
- важливу інформацію з офіційних джерел
(Більшість контактів перевірена модераторами)

https://t.me/helphelpua

Чат-бот «Знайди рідних»

Чат-ботом «Знайди рідних» можуть скористатися ті хто залишився у межах країни, а також ті хто виїхав за кордон.

Важливо! У чат-боті персональні дані учасників надійно захищені. Інформація про місце знаходження людини надається лише після підтвердження згоди того, кого розшукують, щоб уникнути небажаних ситуацій.

Шиємо матраци для ЗСУ,ТРО та переселенців

Організація шиє матраци для переселенців, ТРО, військових, а також у роздріб. Виготовляють у будь-якому розмірі та кількості від 1 шт.

Територіально перебувають у Дніпрі, але доставляють всією Україною, де це можливо.

Контактний номер телефону: +380675458775

Юридична компанія «Воронов і партнери»

Команда юристів та адвокатів надає послуги з нагальних питань:
- правова евакуація та фортифікація бізнесу;
- спори щодо виконання зобов’язань під час форс-мажору;
- врегулювання кредитних спорів та інших питань, пов’язаних із заборгованістю;
- податкові та трудові питання під час воєнного стану;
- правила перетину кордону;
- відкриття бізнесу в країнах ЄС;
- страхові випадки;
- інші правові питання та адвокатська підтримка.

Наразі компанія готова надавати первинні консультації на безоплатній основі.

У разі добровільної оплати за роботу, частина коштів буде спрямована на потреби ЗСУ та гуманітарну допомогу українцям. Посилання на органіацію:

Юридичний штаб України

Надають безкоштовну правову допомогу українцям під час війни.

https://t.me/LegalforcesofUkraine

Янголи

Канал для біженців з картами житла та тематичними групами.За його допомогою можливо отримати допомогу так і надати її. Instagram каналу.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Кривий Ріг #волентери #ВПО #допопмога #організації #гуманітарка
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...