• Головна
  • У Криворізькому районі поліцейський, під ворожими обстрілами, допоміг породіллі своєчасно доїхати до медиків, - ВІДЕО
16:04, 10 травня 2022 р.

У Криворізькому районі поліцейський, під ворожими обстрілами, допоміг породіллі своєчасно доїхати до медиків, - ВІДЕО

У Криворізькому районі поліцейський, під ворожими обстрілами, допоміг породіллі своєчасно доїхати до медиків, - ВІДЕО

У жінки почалися пологи, але із-за періодичних ворожих обстрілів території селища працівники швидкої медичної допомоги доїхати до жінки не мали змоги.

Про це повідомив ГУ НП в Дніпропетровській області.

Сьогодні, 10 травня о 5-й годині ранку до поліцейського офіцера Зеленодольської об’єднаної територіальної громади зателефонував староста села Велика Костромка із проханням про допомогу. Чоловік повідомив, що у мешканки села почалися пологи, однак швидка не може приїхати через ворожі обстріли селища. 

Поліцейський одразу відреагував на повідомлення. Завдяки злагодженої роботи поліції, екстрених  служб та старости села жінку було доставлено до безпечного місця і передано швидкій допомозі. Під оглядом лікарів, у кареті швидкої жінка народила дівчинку.  Наразі мати та дитина перебувають у лікарні. Їх життю та здоров'ю нічого не загрожує.  Бажаємо родині міцного здоровя та миргого неба! Разом ми єдині!

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#кривийРіг #0564UA #новини #війна #росія #Україна #породілля
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення