• Головна
  • Протягом дії воєнного стану інсулін видаватимуть безкоштовно.
Офіційно
16:00, 14 березня

Протягом дії воєнного стану інсулін видаватимуть безкоштовно.

Офіційно

Відповідне рішення днями ухвалив Кабінет Міністрів. Це стосується всіх 47 препаратів, що включені до Реєстру лікарських засобів, які підлягають реімбурсації за Програмою медичних гарантій, незалежно від типу та форми випуску, а також категорій, до яких належать пацієнти.

Аби отримати препарат, хворому на цукровий діабет необхідно показати в будь-якій аптеці, яка працює за договором з НСЗУ, паперовий чи електронний рецепт. Нагадуємо, рецепт на інсулін видає сімейний лікар, терапевт чи ендокринолог.

«Все зроблено в інтересах пацієнта. Щоб навіть під час перебоїв з електроенергією чи інтернетом, лікар мав можливість виписати рецепт, а аптеки — його погасити», — зазначили в МОЗ.

В НСЗУ додали, що Служба відшкодовуватиме аптекам повну вартість відпущеного інсуліну. Відтак, ті пацієнти, які раніше здійснювали доплату, зараз зможуть отримувати препарат цілком безоплатно.

Перелік аптек, де можна отримати інсулін — за посиланням: https://docs.google.com/spreadsheets/d/1qyt8gy8oc6M6aBqmnDRVjTLOYUtYgj1yg0iQ3vquPlE/edit#gid=1139995851

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Дніпропетровщина #ДніпровськаОбласнаРада #056.ua #0564.ua #5632.ua #0566.ua
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...