• Головна
  • Українці хочуть до НАТО та до ЄС, - результати опитування
15:53, 2 березня

Українці хочуть до НАТО та до ЄС, - результати опитування

Українці хочуть до НАТО та до ЄС, - результати опитування

Понад 85% українців підтримують приєднання України до Європейського Союзу.

Як передає Укрінформ, про це свідчать результати опитування, проведеного соціологічною групою «Рейтинг».

Зазначається, що підтримка вступу України до ЄС та НАТО найвища за всю історію опитувань.

Згідно з даними опитування, 86% підтримують приєднання України до ЄС, 76% - за вступ в НАТО. У порівнянні з довоєнним періодом рівень підтримки вступу до ЄС та НАТО зріс більше ніж на 20 в.п.

«Позитивна динаміка відбулася внаслідок зростання підтримки вступу до західних структур серед населення півдня та сходу. У віковому розрізі в усіх категоріях спостерігається одностайна підтримка вступу України до ЄС та НАТО», - ідеться у повідомленні.

Також 61% респондентів вірять у те, що Україна стане членом Європейського Союзу найближчим часом (протягом 1-2 років). 13% вірять, що Україна стане членом ЄС через 5 років, у ще довшій перспективі - 6%. Вагаються із оцінками 17%. Не вірять у те, що Україна стане членом ЄС - лише 4%.

У порівнянні із минулим роком кількість тих, хто не вірить в європейську інтеграцію України значно зменшилася (у листопаді 2021 року таких було 26%).

Опитування проводилося 1 березня. Аудиторія: населення України віком від 18 років і старше в усіх областях, крім тимчасово окупованих територій Криму та Донецької і Луганської областей.

Вибірка репрезентативна за віком, статтю і типом поселення. Вибіркова сукупність: 1200 респондентів. Метод опитування: CATI (Computer Assisted Telephone Interviews — телефонні інтерв'ю з використанням комп'ютера).

Помилка репрезентативності дослідження з довірчою імовірністю 0,95: не більше 2,8%.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#кривийРіг #новини #0564ua #війна
0,0
Оцініть першим
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Спецтема
На восьмом году российско-украинской войны Российская Федерация продолжает эскалацию военного конфликта, стянув к границам нашей страны многотысячную армию и военную технику. Украинское государство стремится разрешить конфликт дипломатическим путём. Сторону Украины в этом конфликте приняли все цивилизованные страны.
Оголошення
live comments feed...