• Головна
  • На Центральному ГЗК використовують біопаливо для виготовлення DRI-обкотишів
Новини компаній
11:00, 19 січня 2022 р.

На Центральному ГЗК використовують біопаливо для виготовлення DRI-обкотишів

Новини компаній

 На Центральному гірничо-збагачувальному комбінаті компанії Метінвест використовують біопаливо замість природного газу. Його застосовують у роботі випалювальної машини ОК-324. Реалізація проєкту знизила використання газу у 2021 році на 8,5 млн кубометрів та витрати на 43,5 млн гривень.

Випалювальна машина ОК-324 задіяна для термічної обробки обкотишів на фабриці огрудкування. На дільниці використовували близько 95 % природного газу, що споживає ЦГЗК. З метою зменшення використання енергоресурсів спеціалісти комбінату з 2018 року працюють над технологію заміщення газу твердим біопаливом – подрібненим соняшниковим лушпинням.

На Центральному ГЗК використовують біопаливо для виготовлення DRI-обкотишів, фото-1

«Заміщення використання природного газу біопаливом – це ще одна можливість для Центрального комбінату зробити свій внесок в економне та екологічне використання енергії. Наразі у випалювальній машині ОК-324 заміщують близько 38 % природного газу біопаливом, а в планах збільшити використання до 45 %», - зазначив Дмитро Дьяченко, директор з інжинірингу Центрального ГЗК.

На Центральному ГЗК використовують біопаливо для виготовлення DRI-обкотишів, фото-2

Нагадаємо, що на фабриці огрудкування ЦГЗК відремонтували випалювальну машину ОК-324 для виробництва високоякісних DRI-обкотишів. Замінили близько 100 тонн вогнетривкої продукції. Для збільшення енергоефективності машини та зменшення екологічного навантаження на навколишнє середовище встановили нові двигуни на димоході та димососі, замінили 16 метрів газоходу. Сума інвестицій компанії Метінвест у модернізацію склала 22 млн гривень.

На Центральному ГЗК використовують біопаливо для виготовлення DRI-обкотишів, фото-3
На Центральному ГЗК використовують біопаливо для виготовлення DRI-обкотишів, фото-4
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#кривойРог #новости #0564ua #метинвест #центральный гок #цгок #энергосбережение #биотопливо
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Останні новини
Оголошення
live comments feed...