• Главная
  • На Центральному ГЗК відновлюють спеціальну техніку
Новости компаний
13:00, 14 января

На Центральному ГЗК відновлюють спеціальну техніку

Новости компаний

На Центральному гірничо-збагачувального комбінаті завершили капітальний ремонт козлового крану КС 50-42Б. На модернізацію спецтехніки компанія Метінвест спрямувала 8,2 млн гривень.

Кран переміщує вантажі вагою до 50 т на основній гачковій підвісці та до 10 т на додатковій. Устаткування має висоту 26 метрів та ширину 52 метри та може переміщати вантажі до 220 метрів.

На Центральному ГЗК відновлюють спеціальну техніку, фото-1

Для надійної роботи крану спеціалісти замінили електродвигуни та проводку, встановили сучасну систему освітлення, автоматизували намотку кабелю подачі живлення на барабан. Для зручної роботи оператора встановили нову герметичну та шумоізольовану кабіну з оглядними вікнами і підігрівом та сучасне сидіння-пульт. Також облаштували монітор, який відображує необхідну інформацію та допомагає контролювати переміщення, завантаження та відвантаження. Для безпеки також встановлений анемометр, що блокує переміщення крану при сильних поривах вітру.

На Центральному ГЗК відновлюють спеціальну техніку, фото-2
На Центральному ГЗК відновлюють спеціальну техніку, фото-3

«Інвестиції в модернізацію спеціальної техніки та обладнання дають можливість стабільно працювати Центральному комбінату. Модернізований кран буде працювати на відвантаженні запасних великогабаритних частин гірничої техніки та переміщенні устаткування фабрик і цехів комбінату, які надходять залізничними та автомобільними шляхами до підприємства. Завдяки технічним характеристикам та сучасному обладнанню, ми покращили умови праці машиніста крану, зробили їх більш комфортними та безпечними», - зазначив Дмитро Дьяченко, директор з інжинірингу ЦГЗК.

На Центральному ГЗК відновлюють спеціальну техніку, фото-4
На Центральному ГЗК відновлюють спеціальну техніку, фото-5
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
#кривойРог #новости #0564ua #метинвест #цгок #центральний гок #модернизация техники #козловой кран #КС 50-42Б
0,0
Оцените первым
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити

Комментарии

Объявления
live comments feed...