• Главная
  • «Рудомайн»: Під Новий Рік у нас є чудова новина
Пресс-релиз
09:30, 24 декабря 2021 г.

«Рудомайн»: Під Новий Рік у нас є чудова новина

Пресс-релиз
«Рудомайн»: Під Новий Рік  у нас є чудова новина

Компанія виграла аукціон та придбала частину майна української частки будівництва промислового гіганта — гірничо-збагачувального комбінату окислених руд у місті Долинська Кіровоградської області. 

Свого часу він будувався коштом кількох країн, на що було витрачено $1,5 млрд, але за 30 років після розвалу СРСР так і не запрацював, і його готовність залишилась на рівні в 65%. Тепер запуском Долинського гірничо-збагачувального комбінату буде займатися «Рудомайн». На це планується залучити більш ніж $100 млн. 

Компанією буде направлено 450 млн грн на погашення попередніх боргів підприємства. Взагалі передбачається спрямування $37 млн   податків та зборів до бюджету та понад $1 млн на фінансування соціального розвитку міста. Буде створено 1500 робочих місць.

«Рудомайн» має намір запустити першу чергу добудови ДГЗК до 2023 року і за два роки вивести його на повну потужність, щоб переробляти 12,5 млн т залізної руди та випускати до 3 млн т готової продукції на рік.

«Ми нарешті запускаємо Долинський гірничо-збагачувальний комбінат. Переконаний, що інвестиції в підприємство призведуть до його розвитку і процвітання та одночасно стануть новим подихом для міста», — наголосив директор «Рудомайна» Володимир Колос.

Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
#Рудомайн #Кривий Ріг #Презентація проекта
0,0
Оцените первым
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Спецтема
ООО «Рудомайн» является одним из крупнейших развивающихся предприятий в области производства железорудного сырья. Постоянно развивающееся и увеличивающее мощности.

Комментарии

Объявления
live comments feed...