• Главная
  • На Криворізькому ремонтно-механічному заводі завершують ремонт заводоуправління та цехів, - ФОТО
Новости компаний
17:00, 7 декабря 2021 г.

На Криворізькому ремонтно-механічному заводі завершують ремонт заводоуправління та цехів, - ФОТО

Новости компаний

Цього року на Криворізькому ремонтно-механічному заводі компанії Метінвест розпочався капітальний ремонт покрівельних покриттів 15 будівель та їх скління.

На сьогодні вже засклено 6 800 м² будівель. Продовжуються роботи у семи будівлях: два корпуси сталефасонноливарного цеху та механоскладального цеху, термообрубна ділянка, цех металоконструкцій та ковальсько-пресова ділянка. Завершено ремонт м'якої покрівлі на дахах заводоуправління та транспортного цеху – дах гаражу на шість автомобілів та інструментальної ділянки.

На Криворізькому ремонтно-механічному заводі завершують ремонт заводоуправління та цехів,  - ФОТО, фото-1

Для якісного скління використовують монолітний полікарбонат. Його листи не деформуються, зберігають прозорість та цілісність, захищають приміщення від поривів вітру та опадів.

«З часом на будівлях, де є вібрація від роботи промислового обладнання, скло на вікнах починає тріскатися, кріплення послаблюватися, і як результат - скло випадає та пошкоджує покрівельне покриття. Тому ми використовуємо саме монолітний полікарбонат, адже він дуже легкий, еластичний та прозорий, як скло. Цей матеріал не ламається, може витримати удар молотка. Гарантійний термін від заводу-виробника - 15 років», - повідомив Генадій Монашов, інженер з управління технічним станом будівель та споруд бюро підготовки ремонтів Метінвест-КРМЗ.

На Криворізькому ремонтно-механічному заводі завершують ремонт заводоуправління та цехів,  - ФОТО, фото-2

Як зазначають у бюро підготовки ремонтів, на роботах задіяні дві підрядні ораганізації. Ремонт завершиться у встановлені терміни.

На Криворізькому ремонтно-механічному заводі завершують ремонт заводоуправління та цехів,  - ФОТО, фото-3
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
#кривойРог #новости #0564ua #метинвест #крмз #ремонт
0,0
Оцените первым
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити

Комментарии

Объявления
live comments feed...