• Главная
  • Екологи Інгулецького ГЗК висадили 2,5 тисячі дерев на відвалі, - ФОТО
Новости компаний
15:00, 7 декабря 2021 г.

Екологи Інгулецького ГЗК висадили 2,5 тисячі дерев на відвалі, - ФОТО

Новости компаний

В екологічній програмі Метінвесту особливе місце відведене зеленим технологіям. На Інгулецькому ГЗК активно проводять роботи з озеленення відвалів. Аби пришвидшити процес відновлення порушених земель, спеціалісти засаджують відпрацьовані ділянки деревами і травами.

Виконання екологічної програми не залежить від сезонів. Початок грудня – саме той час, коли можна висаджувати молоді дерева. Близько двох з половиною тисяч саджанців акації і гледичії розсадили спеціалісти Інгулецького ГЗК на одному гектарі відвалу. Ці рослини вважають технічними, вони невибагливі, гарно приживаються на суглинках і швидко ростуть. За ствердженням фахівців, висадка їх на початку грудня виправдана. Рослини у цей час сплять, а їхня коренева система швидко адаптується до нових умов. Приживаність цих порід дерев становить понад дев’яносто відсотків.

Екологи Інгулецького ГЗК висадили 2,5 тисячі дерев на відвалі, - ФОТО, фото-1
Екологи Інгулецького ГЗК висадили 2,5 тисячі дерев на відвалі, - ФОТО, фото-2

Щоб урізноманітнити рослинність на відвалі, на окремих його ділянках висаджують і плодові дерева: абрикос, шовковицю, груші та яблуні. Цього року перед початком посадки ґрунт удобрили рідким мулом. Поміж дерев та на укосі висівають також багаторічні трави, стійкі до посухи. Особливо комфортно на відвалі Інгулецького кар’єру почувається курай іберійський. Рослина сягає висоти людського зросту. Роботи з біологічної рекультивації на відвалі проводять уже три роки. Зелені насадження минулого і позаминулого років помітно підросли і змінили зовнішній вигляд промислового об’єкту.

Екологи Інгулецького ГЗК висадили 2,5 тисячі дерев на відвалі, - ФОТО, фото-3
Екологи Інгулецького ГЗК висадили 2,5 тисячі дерев на відвалі, - ФОТО, фото-4

«Інгулецький гірничозбагачувальний комбінат щороку розробляє природоохоронні заходи, зокрема з озеленення прилеглих територій, санітарно-захисних та промислових зон. Висадка дерев на відвалі дозволить нам закріпити поверхні і створити природний фільтр, що очищуватиме атмосферне повітря. Також біологічна рекультивація допоможе прискорити процес відновлення екосистеми на порушених землях», - розповів Сергій Замрій, директор з охорони праці, промислової безпеки та охорони навколишнього середовища Інгулецького ГЗК.

Загалом протягом 2021 року за ініціативи Інгулецького комбінату компанії Метінвест було висаджено близько 6 тисяч дерев та чагарників.

Екологи Інгулецького ГЗК висадили 2,5 тисячі дерев на відвалі, - ФОТО, фото-5
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
#кривойРог #новости #0564ua #метинвест #ингок #ингулецкий гок #экологическая программа #рекультивация #озеленение
0,0
Оцените первым
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить

Комментарии

Объявления
live comments feed...