• Главная
  • Десятка кращих: визначені переможці півфіналу конкурсу інтелектуалів
Новости компаний
15:00, 29 ноября 2021 г.

Десятка кращих: визначені переможці півфіналу конкурсу інтелектуалів

Новости компаний

Минулих вихідних у Кривому Розі пройшов півфінал конкурсу «Green інтелект». У змаганнях взяли участь 50 випускників – переможців відбіркового етапу. Конкурс реалізують за ініціативи ГС «Зелений центр Метінвест» спільно з освітянами у Кривому Розі, Маріуполі та Запоріжжі.

Конкурс спрямований на пошук обдарованих дітей, які дбайливо ставляться до навколишнього середовища та природних ресурсів і зацікавлені у вивченні природничих дисциплін. Організатори також планують допомогти підвищити рівень майстерності педагогів та долучити до участі у важливих освітніх та екологічних проєктах батьків. «Green інтелект» проходить у місті вперше. Учасниками відбіркового етапу стали 192 учня з 45 шкіл всіх районів.

«Участь наших випускників у конкурсі інтелектуалів для нас, вчителів – це важливий досвід. Діти одночасно тестують свої знання з фізики, біології, хімії, природознавства, а ми аналізуємо в якому напрямку нам необхідно рухатись, які дисципліни потрібно глибше вивчати. Конкурс багатогранний, з цікавими питаннями та сучасним форматом», - відзначає викладачка біології Криворізької спеціалізованої школи №9 Світлана Гутник.

Десятка кращих: визначені переможці півфіналу конкурсу інтелектуалів, фото-1

На цьому етапі конкурсу з 50-ти переможців необхідно було обрати 10 кращих учасників для інтелектуальних батлів у фіналі. Протягом години учні 11-х класів відповідали письмово на вісім питань, які пов’язані зі знаннями про людину, подорожі, кулінарію, техніку та мають екологічну направленість.

«Для конкурсантів «Green інтелект» – це мотивація для вивчення нових дисциплін та основ малої екології. Інтелектуальні змагання дозволять проявити учасникам ерудицію, показати знання в різних областях науки. Екологія та екологічне виховання невід’ємно пов’язані з нашим життям, тому цей конкурс буде корисним як для учнів, так і для педагогів», - підкреслює менеджерка ГС «Зелений центр Метінвест» Віолетта Громова.

Десятка кращих: визначені переможці півфіналу конкурсу інтелектуалів, фото-2

«Green інтелект» – це своєрідне тестування знань, які необхідні для навчання у вишах. Для відповіді на питання знадобилися не тільки ерудиція, а й концентрація уваги та стимуляція пам’яті. Питання відбіркового етапу та півфіналу були цікавими і показали, на які дисципліни треба звернути мені увагу», - розповіла учасниця конкурсу Дарія Костюк.

Десятка кращих: визначені переможці півфіналу конкурсу інтелектуалів, фото-3

У фіналі, який відбудеться на наступному тижні, організатори конкурсу визначать переможців. Вони візьмуть участь у суперфіналі, де будуть змагатися кращі учні з трьох міст - Кривого Рогу, Маріуполя та Запоріжжя.

Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
#кривойРог #новости #0564ua #метинвест #помощь школам #конкурс #Green інтелект
0,0
Оцените первым
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити

Комментарии

Объявления
live comments feed...