• Главная
  • Центр кар’єри Метінвест запрошує на роботу електромонтерів
Новости компаний
13:00, 25 ноября

Центр кар’єри Метінвест запрошує на роботу електромонтерів

Новости компаний

На криворізьких підприємствах компанії Метінвест є попит на фахівців, які працюють в галузі електрики та електротехніки. Зацікавленим в отриманні роботи в компанії допоможуть з працевлаштуванням у криворізькому офісі Центру кар’єри Метінвест.

Пандемія коронавірусу внесла свої корективи в усі сфери життя. Проте питання пошуку роботи не втрачає своєї актуальності. Знайти роботу в умовах «червоної» карантинної зони у Кривому Розі допомагає Центр кар’єри Метінвест.

Спеціалісти Центру зазначають, гірничодобувні підприємства компанії високо цінують і готові приймати до своїх трудових колективів кваліфікованих спеціалістів. Сьогодні на підприємствах найбільший попит є на представників робітничих професій. Людям, які бажають працевлаштуватися до Метінвесту, але не мають достатньої кваліфікації, пропонують навчальні програми з підвищення фахових вмінь і навичок.

Оскільки перелік відкритих вакансій оновлюється щодня, отримати робоче місце в компанії є шанс у представників широкого спектру технічних спеціальностей. А якщо у кандидата є бажання змінити сферу діяльності і отримати нову професію, у Центрі кар’єри Метінвест допоможуть і з цим.

Центр кар’єри Метінвест запрошує на роботу електромонтерів, фото-1

Наразі на підприємствах відкриті такі вакансії:

Електромонтер з ремонту та монтажу кабельних ліній

Обов’язки: виконання робіт з монтажу та демонтажу маслонаповнених та вінілових кабельних ліній напругою до 35 кВ. Монтаж та ремонт сполучних та кінцевих муфт, прокладання силових та контрольних кабелів.

Електромонтер з ремонту повітряних ліній електропередач

Обов’язки: проведення капітального ремонту, монтажу та демонтажу ліній електропередач напругою до 150 кВ із застосуванням спеціальних механізмів та машин.

Електромонтер з експлуатації розподільчих мереж

Обов’язки: оперативне обслуговування обладнання розподільчих пунктів, трансформаторних підстанцій, виконання огляду повітряних та кабельних ліній електропередач розподільчих мереж І та ІІ ступенів складності.

З питань працевлаштування на криворізькі підприємства компанії звертайтеся до Центру кар'єри Метінвест за адресою: пр-т Миру, 33. Менеджери ЦКМ чекають на вас з понеділка по п’ятницю з 9:00 до 18:00.

Поставити питання щодо запропонованих вакансій можна за номером телефону: 0 800 606 000 (дзвінки безкоштовні) або надіславши листа на електронну адресу: [email protected] 

Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
#кривойРог #новости #0564ua #метинвест #работодатель #вакансии #трудоустроство #работа кривом роге
0,0
Оцените первым
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить

Комментарии

Объявления
live comments feed...