• Главная
  • Люди Південного ГЗК: Евген Ярошенко в будь-яку справу вкладає часточку душі
Новости компаний
17:00, 26 октября

Люди Південного ГЗК: Евген Ярошенко в будь-яку справу вкладає часточку душі

Новости компаний

Представник славної трудової династії Південного ГЗК, неодноразовий володар звання «Гордість цеху» слюсар з ремонту колісних транспортних засобів Євген Ярошенко нині має ще одну високу нагороду – звання «Людина року ПІВДГЗК».

Те, що у своїй справі він справжній ас, вам підтвердить будь-хто з колективу автомобілістів Південного комбінату. А все тому, що завжди прагнув удосконалювати власні знання та вміння, шукав цікаві та нові шляхи вирішення виробничих ситуацій.

Носити звання голови трудової династії на ПІВДГЗК – справа почесна та відповідальна. От і Євген Іванович своєю працею не осоромити прізвище Ярошенко, носії якого відомі на підприємстві як люди трудолюбиві та відповідальні. Таким в управлінні залізничного транспорту запам’ятався батько, що працював машиністом електровозу, такою знають і матір, яка трудилася монтером колії, та й про його тітку та дядька, також працівників комбінату, скажуть лише хороше. Сам же Євген спочатку обрав для себе спеціальність зварювальника, опанував її і навчальному закладі, та в останній момент вирішив освоїти ще одну – слюсаря з ремонту автомобілів.

Люди Південного ГЗК: Евген Ярошенко в будь-яку справу вкладає часточку душі, фото-1

Я з дитинства полюбляв допомагати батькові, коли той у гаражі займався ремонтом нашого авто, – згадує наш співрозмовник. – Так вже сталося, що з роками моє юнацьке захоплення трансформувалося у майбутню професію.

Після завершення навчання Євген мав досвід роботи слюсарем, а потім і водієм з одній з багаточисленних приватних фірм. Але доля таки привела його на Південний, куди він працевлаштувався в АТЦ слюсарем з ремонту колісних транспортних засобів.

Я переконався, що ремонтувати авто мені набагато цікавіше, аніж ними керувати, – розповідає Євген. – До того ж, в колективі АТЦ мене дуже привітно зустріли, підтримали на перших порах, а така сприятлива атмосфера в колективі ще більше налаштовує на роботу, є бажання якнайкраще виконати будь-яке поставлене завдання.

Те, що це насправді так, він довів справами. Неодноразово підвищував кваліфікаційний розряд, а через деякий час очолив бригаду слюсарів автоколони №1, став прикладом для кожного із її робітників. Встигає всюди, тож нині усуває несправності в більшості авто, які задіяні в цеху: виконує ремонт легкових автомобілів сучасних моделей, проводить діагностику та ремонт їхнього електрообладнання за допомогою сканера. А ще бере участь у розробці цікавих проектів, серед яких – пропозиції щодо скорочення витрат на придбання запасних частин. Також разом з колегами запропонував, як попередити ризики в питаннях забезпечення безпеки при виконанні ремонтних робіт ходової частини автомобілів на оглядових канавах. До речі, питання щодо вдосконалення системи охорони праці також завжди цікавлять нашого героя. Зокрема, він брав участь в розробці 26-ти технологічних карт на безпечне виконання робіт з ремонту автомобілів марки УАЗ, ГАЗ, ВАЗ і Нива Шевроле, а також був одним з членів комісії з розробки заходів по системі "HAZID". Не варто забувати і про те, що Євген також займається стажуванням за основною і суміжними професіями співробітників свого цеху. Нині таких вже під три десятки…

Коли ти займаєшся СВОЄЮ справою, то будь-яке завдання виконуєш з душею, цікавишся найменшою дрібницею! То ж і результат від твоєї роботи буде якнайкращим! Думаю. Саме в цьому секрет професійного успіху! – зазначає Євген.

Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
#кривойРог #новости #0564ua #югок #Южный ГОК #Південний ГЗК #евген ярошенко
0,0
Оцените первым
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить

Комментарии

Объявления
live comments feed...