• Главная
  • Центральний ГЗК оновлює обладнання для виробництва високоякісних DRI-обкотишів
Новости компаний
15:00, 26 октября

Центральний ГЗК оновлює обладнання для виробництва високоякісних DRI-обкотишів

Новости компаний

На фабриці огрудкування Центрального гірничо-збагачувального комбінату Метінвесту розпочали капітальний ремонт обладнання. Планові роботи проводяться два рази на рік. На ремонт випалювальної машини компанія планує направити близько 22 млн грн.

Протягом двох тижнів здійснюватимуть відновлення горна випалювальної машини ОК-324. Для виробництва високоякісних DRI-обкотишів планують замінити близько 100 т вогнетривкої продукції. Крім того, для збільшення енергоефективності машини та зменшення екологічного навантаження на навколишнє середовище встановлять нові двигуни на димоході та димососі, замінять 16 метрів газоходу.

В ході робіт також замінять рейки подачі обкотишів до випалювальної машини, відремонтують візки та обладнання на чашах огрудкування, конвеєрах.

Центральний ГЗК оновлює обладнання для виробництва високоякісних DRI-обкотишів, фото-1

«Для виробництва високоякісної продукції ми проводимо заміну та ремонт вузлів та механізмів, які неможливо здійснити під час безперебійної роботи фабрики. Спеціалісти перевірять справність всіх систем та агрегатів на фабриці, яких понад 200. У цьому році в планах продовжити автоматизацію системи управління технологічним процесом та замінити систему контролю вологості», - зазначив начальник фабрики огрудкування Центрального ГЗК Андрій Жилкінський.

Центральний ГЗК оновлює обладнання для виробництва високоякісних DRI-обкотишів, фото-2

Нагадаємо, що Центральний ГЗК з квітня 2020 року налагодив випуск концентрату з вмістом заліза 70,0-70,5% в промислових масштабах, що дозволяє виробляти обкотиші високого класу за технологією DRI – прямого відновлення заліза, які затребувані на міжнародному ринку.

Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
#кривойРог #новости #0564ua #метинвест #центральный гок #цгок #инвестиции #реконструкция
0,0
Оцените первым
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити

Комментарии

Объявления
live comments feed...