• Главная
  • Люди Південного ГЗК. Геннадій Чулков присвятив тридцять років одній справі
Новости компаний
18:00, 25 октября

Люди Південного ГЗК. Геннадій Чулков присвятив тридцять років одній справі

Новости компаний

 Минуло рівно тридцять років, як Геннадій Чулков почав трудитися машиністом екскаватора рудоуправління Південного ГЗК.

Трохи більше, як він влаштувався на це підприємство помічником машиніста екскаватора. Досвіду, отриманому ним за цей час, може позаздрити будь-хто з молодих працівників.

Мати героя нашого матеріалу працювала у сфері будівництва, а тато був водієм. Саме по його стопам Геннадій Григорович хотів піти й сам, та не склалося. Після закінчення школи він вирішив вступити до Інгулецького гірничорудного технікуму на спеціальність «Відкрита розробка», а вже під час виробничої практики вперше познайомився з Південним гірничо-збагачувальним комбінатом.

– Я дуже вдячний своєму наставнику, першому машиністу Віктору Акимовичу Головко, – розповідає Геннадій Чулков. – Працюючи з ним під час практики, я дійсно полюбив справу, яку обрав. Тому вже тоді пішов на курси машиністів екскаватора.

Люди Південного ГЗК.  Геннадій Чулков присвятив тридцять років одній справі, фото-1

Потім була служба в армії, а після демобілізації чоловік знов повернувся на Південний комбінат. Це був 1989 рік. Він виявився здатним працівником і вже у 1991 році сам став машиністом екскаватора. За роки трудової діяльності на його шляху зустрівся Тарас Григорович Березовчук, який з радістю теж поділився немалим досвідом з нашим співрозмовником.

– Від своїх наставників я отримав дуже багато корисної інформації, – відмічає Геннадій Григорович. – Саме завдяки цим людям я люблю свою роботу та кожен трудовий день починаю у гарному настрої. Сьогодні й сам частенько даю поради молодшим колегам, якщо вони за ними звертаються.

Саме отримані героєм нашого матеріалу за роки роботи навички в управлінні екскаватором, оптимальні режими роботи, ефективне використання робочого часу дозволили скоротити середньостатистичний час завантаження одного автомобіля БЕЛАЗ, тим самим підвищити продуктивність роботи екскаватора.

За його участю екіпаж екскаватора за підсумками роботи за 2019 рік став лідером з видобутку і відвантаження руди на автотранспорт. У 2020 році, не зменшуючи обсягів видобутку та відвантаження гірничої маси, під час розкривання та розробки горизонту мінус 330 м неодноразово виконував відповідальні гірничо-капітальні роботи підвищеної складності з поглиблення водопонижуючого зумпфа. Все це свідчить про високу кваліфікацію та професіоналізм Геннадія Чулкова та вкотре доводить, що він дійсно вартий звання «Людина року Південного ГЗК».

Я приємно здивувався, коли дізнався про цю нагороду, – розповідає про свої емоції Геннадій Григорович. – Я до сих пір не можу сказати, за що саме я люблю свою роботу. Просто вона мені подобається. Та ця нагорода доводить, що більше тридцяти років я віддав цій справі недарма.

Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
#кривойРог #новости #0564ua #югок #Южный ГОК #Південний ГЗК #Геннадій Чулков
0,0
Оцените первым
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити

Комментарии

Объявления
live comments feed...