• Главная
  • Інгулецький ГЗК Метінвесту заохочує школярів до спільних екоакцій
Новости компаний
11:00, 25 октября

Інгулецький ГЗК Метінвесту заохочує школярів до спільних екоакцій

Новости компаний

 Учні криворізької школи №114 зібрали і передали екологам ІнГЗК 50 кілограмів каштанів, які висадять на промислових майданчиках підприємства.

Ініціатива проведення спільних природоохоронних акцій належить екологам Інгулецького ГЗК. Восени минулого року вони звернулися до шкіл житлового масиву Інгулець з пропозицією спільно проводити природоохоронні акції. Освітяни і учні підтримали ідею й одразу організували захід зі збору каштанів. Торік діти назбирали і передали екологам близько 30 кілограмів стиглих плодів дерева.

Інгулецький ГЗК Метінвесту заохочує школярів до спільних екоакцій, фото-1

«Каштани – сильні і красиві дерева. З 2019 року ми практикуємо вирощувати їх з плодів на території підприємства. Торік залучили до збору посадкового матеріалу інгулецьких школярів. Зібрані дітьми каштани висадили на відвалах кар’єру і отримали результат. Десятки молодих деревець вже прижилися на поверхні відвалу», - прокоментував начальник відділу охорони навколишнього середовища Інгулецького ГЗК Євгеній Бохонський.

Інгулецький ГЗК Метінвесту заохочує школярів до спільних екоакцій, фото-2

За словами педагогів, учні залюбки допомагають підприємству в озелененні промислових об’єктів. Осінні роботи виконують свідомо - для покращання навколишнього середовища. Цієї осені вони назбирали майже 4 мішки плодів каштанів загальною вагою 50 кілограмів. Їх також висадять на кар’єрному відвалі. За допомогу у добрій справі працівники ІнГЗК пригостили дітей солодощами і подарували м’ячі для спортивних ігор.

Інгулецький ГЗК Метінвесту заохочує школярів до спільних екоакцій, фото-3

Нагадаємо, що навесні цього року за ініціативи екологічної служби Інгулецького комбінату вже було висаджено понад дві тисячі саджанців дерев.

Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
#кривойРог #новости #0564ua #метинвест #ингок #ингулецкий гок #экологическая программа #рекультивация #озеленение #каштаны
0,0
Оцените первым
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити

Комментарии

Объявления
live comments feed...