• Главная
  • Святковий захід для дітей учасників АТО від Інгулецького ГЗК
Новости компаний
09:00, 19 октября

Святковий захід для дітей учасників АТО від Інгулецького ГЗК

Новости компаний

За ініціативи Інгулецького ГЗК та ГО «Криворізька фундація майбутнього» у Палаці культури «Інгулець» організували свято з подарунками і кінопоказом для дітей з родин атовців.

Зустріч до Дня захисника і захисниці. На сімейний перегляд мультфільму запросили дітей з родин учасників АТО, які проживають на Інгульці та в сусідніх населених пунктах. Організував свято для захисників та їхніх родин Інгулецький ГЗК.

Святковий захід для дітей учасників АТО від Інгулецького ГЗК, фото-1

«Мужність та стійкість наших захисників заслуговує поваги. Завдяки їм ми сьогодні можемо мирно працювати, розвивати економіку країни, будувати плани на майбутнє, ростити дітей. Ми вважаємо своїм обов’язком надавати підтримку і бути уважними до родин учасників АТО і тих, які працюють на нашому підприємстві, і тих, які живуть на Інгульці та у прилеглих територіальних громадах», - сказав генеральний директор Інгулецького ГЗК Олександр Герасимчук.

Святковий захід для дітей учасників АТО від Інгулецького ГЗК, фото-2

У Палаці культури «Інгулець» зібрали 35 дітей атовців із родинами. На початку зустрічі усім дітям подарували набори для навчання. Організатори вже не вперше підтримують соціально важливі програми у тому числі й для дітей. Це й інфраструктурні, й освітні проєкти, що реалізуються за підтримки компанії Метінвест, серед таких і створення кінотеатру на базі ПК Інгулець

Святковий захід для дітей учасників АТО від Інгулецького ГЗК, фото-3

«Молоде покоління творче, зацікавлене і талановите. Йому потрібні культурні простори і сучасні спортивні об’єкти. І ми створюємо їх. Ми ремонтуємо школи, проводимо навчання для викладачів, бо наші діти мають зростати у гідних умовах. Завдяки надійному партнеру і однодумцю – компанії Метінвест, нам це вдається», - розповіла директорка ГО «Криворізька фундація майбутнього» Олена Лещенко.

Святковий захід для дітей учасників АТО від Інгулецького ГЗК, фото-4
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
#кривойРог #новости #0564ua #метинвест #ингок #ингулецкий гок #социальная программа #киносеанс для детей
0,0
Оцените первым
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить

Комментарии

Объявления
live comments feed...