• Головна
  • Люди Південного ГЗК. Василь Рабинюк розповів, що головне у роботі це прагнення
Новини компаній
17:00, 18 жовтня 2021 р.

Люди Південного ГЗК. Василь Рабинюк розповів, що головне у роботі це прагнення

Новини компаній

Механік дільниці цеху шламових систем Василь РАБИНЮК на нашому підприємстві лише чотири роки. Цього часу йому вистачило, щоб своєю плідною працею довести: він вартий звання «Людина року АТ «ПІВДГЗК»». Як це йому вдалося – читайте у нашому матеріалі.

З промисловістю Василь був непогано знайомий, бо на Новокриворізькому комбінаті трудилися його батьки. Закінчивши школу, хлопець пішов на службу в армію, а після демобілізації вирішив, що треба думати про отримання майбутньої професії. Це й привело його до одного з криворізьких вузів, куди він вступив на факультет «Відкритих гірничих розробок», а по закінченню не став тягнути час, а одразу пішов працювати.

– Коли я влаштувався майстром дільниці в підрядну організацію, яка була задіяна на Новокриворізькому комбінаті, то навіть не думав, що затримаюся там на наступні шістнадцять років, – зізнається наш співрозмовник. – Та доля так склалася, що весь свій досвід за цією професією я отримував саме там.

Люди Південного ГЗК.  Василь Рабинюк розповів, що головне у роботі це прагнення, фото-1

На Південний комбінат Василь Михайлович влаштувався у 2017 році. Перед цим був час випробування себе у інших професійних сферах, та згодом він все ж вирішив повернутися на виробництво.

– Мушу сказати, що колектив цеху шламових систем мене одразу зустрів дуже привітно, – згадує перший рік роботи на Південному комбінаті герой нашого матеріалу. – Професію слюсаря я освоював завдяки старшим та більш досвідченим товаришам. Ця спеціальність значно відрізнялася від тої, за якою я працював багато років, тому спочатку було нелегко.

Не дивлячись на складнощі, чоловік довів, що вартий називатися гарним спеціалістом. Згодом його було призначено механіком дільниці, з обов’язками якого він дуже добре порається. Крім того, Василь Михайлович – активний учасник удосконалення технологічного процесу. Так, у складі команд безперервного вдосконалення розробляв проєкти щодо збільшення терміну служби труби відведення дренажних вод ПНС-3, а також модернізації конструкції донних затворів ПНС-3. Бере активну участь в розробці нових і перегляді вже діючих технологічних карт з безпечного виконання робіт. За необхідності чоловік ще й заміщає начальника дільниці, що говорить про довіру йому. Все це стало гарним приводом для присвоєння Василю Рабинюку почесного звання «Людина року Південного ГЗК».

– Звісно я дуже зрадів цій новині, – говорить Василь Михайлович. – Для мене це – велике досягнення. Я тепер впевнений, що рухаюся у вірному напрямку.

Чоловік зізнається, що робота його йому дуже подобається та вільного часу після себе вона майже не залишає. Тому довгоочікувані вихідні він проводить у колі сім’ї.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#кривойРог #новости #0564ua #югок #Южный ГОК #Південний ГЗК #василь рабинюк
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...