• Главная
  • На підприємствах Метінвесту дотримуються карантинних правил і вакцинуються
Новости компаний
07:30, 13 октября

На підприємствах Метінвесту дотримуються карантинних правил і вакцинуються

Новости компаний

Стрімкий ріст захворюваності на COVID-19 і госпіталізації призвів до посилення карантинних заходів на криворізьких підприємствах Метінвесту. У рамках державної програми імунізації населення на підприємствах організована безкоштовна вакцинація співробітників та членів їхніх родин.

Дотримання простих правил безпеки у комплексі з протиепідемічними заходами допоможе знизити ризик інфікування і зменшити поширення коронавірусу. Від початку пандемії криворізькі підприємства компанії Метінвест забезпечують своїх робітників масками і санітайзерами, засобами для дезінфекції приміщень та автотранспорту, проводять обов’язковий температурний скринінг перед робочою зміною. На початок жовтня криворізькі підприємства забезпечені 7,8 тисячами літрів деззасобів для обробки приміщень і техніки. Для дотримання правил особистої гігієни співробітників у наявності 2,3 тисячі літрів антисептика та 1 мільйон 202 тисячі масок.

На підприємствах Метінвесту дотримуються карантинних правил і вакцинуються, фото-1

Однак найефективнішим захистом від коронавірусу у світі визнане щеплення двома дозами вакцини. На Інгулецькому ГЗК триває кампанія з безкоштовної добровільної вакцинації. Можливістю щепитися і захиститися від небезпечного вірусу активно користуються співробітники комбінату та члени їхніх родин. До щеплення залучають і робітників підрядних організацій.

На підприємствах Метінвесту дотримуються карантинних правил і вакцинуються, фото-2
На підприємствах Метінвесту дотримуються карантинних правил і вакцинуються, фото-3

«Ми закликаємо усіх співробітників максимально відповідально ставитися до власного здоров'я, здоров'я колег і близьких. Компанія Метінвест дбає про персонал і заохочує до щеплення. Повністю вакцинованим робітникам надаємо три додаткових дні до щорічної оплачуваної відпустки. Адже вони захистили себе й наблизили формування колективного імунітету», - зауважив Дмитро Крят, директор з персоналу та соціальних питань ІнГЗК.

На підприємствах Метінвесту дотримуються карантинних правил і вакцинуються, фото-4
На підприємствах Метінвесту дотримуються карантинних правил і вакцинуються, фото-5

Зупинити розповсюдження хвороби може лише свідома поведінка людей. Вакцинуватися чи ні, кожна людина вирішує добровільно. Проте лікарі запевняють, щеплення - перевірений багатьма поколіннями і ефективний спосіб швидкої зупинки масового інфікування. За даними міністерства охорони здоров'я, натепер серед захворілих корнавірусом українців вакцинованих лише близько 5%, решта це ті, хто не робив щеплення.

«У лікарні №17 на житломасиві Інгулець розгорнутий шпиталь для лікування COVID-19 на 200 ліжок. Вже сьогодні шпиталь заповнений на 90%. Абсолютна більшість ковідних хворих – не вакциновані. Збільшення кількості захворілих ми спостерігаємо щодня», - прокоментував Юрій Чорновол, головний лікар Криворізької міської лікарні №17.

На підприємствах Метінвесту дотримуються карантинних правил і вакцинуються, фото-6
На підприємствах Метінвесту дотримуються карантинних правил і вакцинуються, фото-7

На Інгулецькому ГЗК створені всі умови для того, аби попередити захворювання робітників. Кожен бажаючий отримати вакцину має повідомити про це спеціаліста по роботі з персоналом свого підрозділа. Такий самий порядок діє і на інших підприємствах компанії Метінвест.

Загалом майже 7 тисяч працівників криворізьких підприємств компанії Метінвест отримали щеплення двома дозами вакцини.

Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
#кривойРог #новости #0564ua #метинвест #COVID-19 #коронавирус #вакцинация
0,0
Оцените первым
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить

Комментарии

Объявления
live comments feed...