• Головна
  • Група Метінвест - найбільший роботодавець України
Новини компаній
15:00, 4 жовтня 2021 р.

Група Метінвест - найбільший роботодавець України

Новини компаній

Група Метінвест є системоутворюючим роботодавцем. Безпосередньо на підприємствах Групи в Україні, не включаючи асоційовані, в 2020 р. було зайнято 65 тисяч осіб, що створює умови для роботи ще 88 тисяч осіб в інших галузях, - про це йдеться в річному звіті, який опублікований на сайті групи, передає GMK Center.

Робочі місця у компанії найбільш високооплачувані в Україні. Так, в 2020 році середня заробітна платня на підприємствах Метінвесту на 50,3% перевищувала рівень середньої заробітної платні в Україні, середньомісячна заробітна платня складала 21 753 грн.

В 2019 році цей показник складав 41%, в 2018 році – 37%. Окрім того, підприємства Групи щороку покращують умови для найму, утримання, мотивації та розвитку найкращих кадрів.

Група Метінвест  - найбільший роботодавець України, фото-1
Група Метінвест  - найбільший роботодавець України, фото-2

«Більше 17.5 млрд грн сягнув фонд оплати праці підприємств Групи в Україні в 2020 році, та ще 20.6 млрд грн заробітної платні створюється в інших галузях. Частка Метінвесту у загальному фонді оплати праці в Україні в 2020 році склала 3.7%. На асоційованих підприємствах фонд оплати праці склав 7.4 млрд грн, що дозволяє забезпечити 10.5 млрд грн в інших галузях або сумарно 1.8% від сумарного фонду оплати праці в Україні», - говориться у звіті.

Група Метінвест  - найбільший роботодавець України, фото-3
Група Метінвест  - найбільший роботодавець України, фото-4

Нагадаємо, у Кривому Розі Метінвест забезпечує роботою близько 32 тисячі жителів – працівників підприємств компанії та підрядних організацій.

Працевлаштуватися на криворізькі підприємства компанії вам допоможуть у Центрі кар'єри Метінвест, що знаходиться за адресою: пр-т Миру, 33. Менеджери чекають на вас з понеділка по п’ятницю з 9:00 до 18:00. Поставити питання щодо запропонованих вакансій можна також за номером телефону: 0 800 606 000 або відправивши листа на електронну адресу: [email protected]

Група Метінвест  - найбільший роботодавець України, фото-5
Група Метінвест  - найбільший роботодавець України, фото-6
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#кривойРог #новости #0564ua #метинвест #работодатель #вакансии #трудоустроство #работа кривом роге
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...