• Главная
  • На Інгулецькому ГЗК готуються до роботи в зимовий період
Новости компаний
17:00, 22 сентября

На Інгулецькому ГЗК готуються до роботи в зимовий період

Новости компаний

У всіх цехах ІнГЗК активно проводяться заходи з підготовки підприємства до роботи в холоди. Своєчасна і якісна підготовка сприятиме безперебійній роботі виробництва і забезпечить комфортні умови праці робітників в осінньо-зимовий період.

До настання холодів на підприємстві планують виконати близько 130 заходів, які убезпечать комбінат від виробничих збоїв і створять комфортні умови на робочих місцях.

Нині підготовка до зими в активній стадії. Спеціалісти проводять ревізію опалювальних систем адміністративно-побутових приміщень, перевіряють стан робочих корпусів та ремонтних боксів, оцінюють справність обігрівачів. У будівлях та галереях фабрик склять і утеплюють вікна.

На Інгулецькому ГЗК готуються до роботи в зимовий період, фото-1

Готують до зими і техніку. В гірничотранспортному комплексі виконують сезонне обслуговування автомобілів та механізмів. Проводять перевірку і заміну ТЕНів підігріву маслостанцій і водяних баків на бурових станках. В кабінах гірничих машин перевіряють стан обігрівачів. Виконують технічне обслуговування та ремонт запірної апаратури водоводів, опалення та заправних колонок. Фахівці автотранспортного цеху проводять ревізію навісного снігоприбирального обладнання.

На Інгулецькому ГЗК готуються до роботи в зимовий період, фото-2

Залізничники займаються капітальним ремонтом колії та перевіркою обігрівачів в локомотивах. Також у цехах підприємства заготовляють пісок та сольову суміш для підсипки пішохідних доріжок, готують запаси відсіву та бішофіту для обробки автодоріг взимку. Своєчасна якісна підготовка приміщень і техніки до роботи в осінньо-зимовий період дозволить підприємству працювати у звичному режимі навіть за низьких температур і негоди.

На Інгулецькому ГЗК готуються до роботи в зимовий період, фото-3
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
#кривойРог #новости #0564ua #метинвест #ингок #ингулецкий гок #подготовка к зиме
0,0
Оцените первым
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить

Комментарии

Последние новости
Объявления
live comments feed...