• Главная
  • Кращий дизайн-проєкт парку відпочинку: у Лозуватській громаді продовжують конкурс
Новости компаний
11:00, 20 августа

Кращий дизайн-проєкт парку відпочинку: у Лозуватській громаді продовжують конкурс

Новости компаний

Мешканці громади, представники депутатського корпусу, керівники комунальних підприємств і закладів освіти та культури - близько сотні людей стали учасниками презентації дизайн-проєктів майбутнього парку відпочинку у Лозуватській громаді.

Експертами виступили представники громади, Криворізької фундації майбутнього, Big City Lab та будівельного факультету Криворізького Національного університету.

За ініціативи громадської організації «Криворізька фундація майбутнього» жителі Лозуватки разом з експертами Big City Lab обговорили важливість комфортних місць відпочинку для селян. Під час презентації варіантів дизайну парку-мрії мешканці села висловили своє бачення зони відпочинку.

«Розвиток громад дуже важливий для нашої країни. Ми розуміємо, що без підтримки громадських організацій із стратегічною експертизою та бізнесу із фінансовою складовою організувати комфортне та сучасне життя для населених пунктів було б дуже складно. Разом із нашими партнерами компанією Метінвест продовжимо співпрацювати – розвивати інфраструктуру, освіту, культуру та медицину. Для нас надважливо зробити парк комфортним для усіх жителів та гостей Лозуватської громади», - зазначила Олена Лещенко, директорка ГО «Криворізька фундація майбутнього».

Після презентації варіантів дизайну члени експертної комісії надали авторам низку рекомендацій. Допрацьовані матеріали буде розміщено на сайті Лозуватської сільської ради. До кінця серпня кожен мешканець зможе проголосувати за один з варіантів дизайну.

Вже на початку вересня в оргкомітеті планують оголосити переможця. Автор найкращого проєкту розпочне виконання робіт першого етапу створення парку для дорослих і дітей села Лозуватка. Фінансову підтримку для облаштування зони відпочинку надає компанія Метінвест.

Облаштування головної локації для відпочинку та дозвілля в селі Лозуватка передбачено меморандумом про співпрацю Центрального гірничо-збагачувального комбінату і громади. Його мета - реалізувати необхідні інфраструктурні перевтілення для місцевих мешканців.

Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
#кривойРог #новости #0564ua #метинвест #помощь громадам #лозоватка #лозоватская отг #новый парк
0,0
Оцените первым
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити

Комментарии

Объявления
live comments feed...